مسابقه عذرخواهی آغاز شد

این روزها همه مسئولان کار و زندگی خود را رها کرده‌اند و از ما ملت شریف ایران عذرخواهی می‌کنند. در همین راستا وزیر نفت گفته بابت اختلاس اخیر ک

12 بهمن 1396 ساعت 2:03


این روزها همه مسئولان کار و زندگی خود را رها کرده‌اند و از ما ملت شریف ایران عذرخواهی می‌کنند. در همین راستا وزیر نفت گفته بابت اختلاس اخیر کارمند وزارتخانه عذرخواهی می‌کنم اما این اسمش دزدی بود و اختلاس نبود. شهردار تهران هم گفته عذرخواهی می‌کنم که برای بحران برف تهران آماده نبودیم. فرماندار گلپایگان هم می‌گوید عذرخواهی می‌کنم که می‌خواستم خبرنگار را کتک بزنم ولی نزدم. دقت فرمودید؟ تازه عذرخواهی می‌کند که چرا همکار "ننجون" را لت و پار نکرده است. عذرخواهی بعدی متعلق به رئیس سازمان هواپیمایی است که از مردم معذرت خواسته که چرا ده‌ها پرواز کنسل شده در حالی که در همین کشور دوست و همسایه "روسیه" سه متر و نیم برف می‌بارد و یک پرواز هم ده دقیقه تاخیر ندارد.
رئیس‌جمهور هم عذرخواهی کرده که قیمت دلار بالا رفته و البته توضیح داده که خوشبختانه توانستیم ارزش ریال را پایین بیاوریم تا بالاخره یک چیزی در این مملکت پایین آمده باشد.
وزیر صنعت هم عذرخواهی کرده که بدون اطلاع وی تعرفه واردات خودروهای هیبریدی را هزار و خرده‌ای درصد بالا برده‌اند انگار این کار توسط کارشناسان سازمان آبخیزداری شهرستان ملارد صورت گرفته و وزارت صنعت و وزارت بازرگانی بی‌تقصیر بوده‌اند.
رئیس سازمان صداوسیمای یزد هم عذرخواهی کرده و گفته لازم نیست زنان زحمت بکشند و برای جلب محبت و شارژ ماهانه پای مردان خود را ببوسند همین که یک تشت جوراب نشسته جلوی همسران خود نگذارند خیلی زحمت می‌کشند.
یک مقام مسئول دیگر هم گفته اعدام کردن بابک زنجانی برای ما هیچ کاری ندارد و سه سوت می‌توانیم بفرستیمش بالای چوبه دار اما ببخشید چون تا دینار آخر را از گلوی بی‌صاحبش بیرون نکشیم نمی‌توانیم اعدامش کنیم.
رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار هم گفته اگر در تامین میوه شب عید مشکلی پیش آمد همین حالا معذرت می‌خواهم و مهدی طارمی هم گفت ببخشید که تمام شیشه پنجره‌های نقل و انتقالات تیم پرسپولیس را بستم و الان توی "قطر" عشق و حال می‌کنم.
در همین راستا "ننجون" هم عذرخواهی می‌کند اگر مطالبش در این روزها لوس و خنک است. به هر حال مسئولان بامزه را برکنار کرده‌اند و فعلا امکانات طنزنویسی ما محدود است.


کد مطلب: 103036

آدرس مطلب: http://siasatrooz.ir/vdcaeen6i49nww1.k5k4.html

سیاست روز
  http://siasatrooz.ir