والم تاید مبارک

ما هم که فرق والنتاین و والم تاید را نمی‌دانستیم از دیروز برای هر کسی که تبریک گفت خم شدیم و تعظیم کردیم و گفتیم انشالله از...

26 بهمن 1396 ساعت 14:48


از آنجا که شاعر می‌فرماید:
ما از بس نپریدیم
پریدن یادمون رفت
ما هم که فرق والنتاین و والم تاید را نمی‌دانستیم از دیروز برای هر کسی که تبریک گفت خم شدیم و تعظیم کردیم و گفتیم انشالله از جهت خودتان و عزیزانتان باشد.
البته بعد فهمیدیم که این والم‌تاید (ببخشید والنتاین) یک چیز استکباری خفن است که می‌تواند به تنهایی تهاجم فرهنگی کند و همشیره و والده فرهنگ غنی ما را با یکدیگر پیوند بزند.
شک دارید؟ یعنی می‌فرمایید این خرس‌های گنده‌ای که جوانان ما به یکدیگر هدیه می‌دهند همینجور بیخود است و ربطی به سیاست ندارد؟ اگر راست می‌گویند چرا به جای این خرس‌های نمادین مواضع خود را به صورت شفاف به همدیگر نشان نمی‌دهند تا بفهمیم چی به چی هست.
در همین راستا مارمولک‌هایی هم برای جاسوسی درباره تاسیسات هسته‌ای ما به ایران آمدند که به شکل ماهرانه‌ای در شکم این خرس‌های گنده جاسازی شده‌اند و وظیفه‌شان این است که تاسیسات هسته‌ای ما را از بیخ و ریشه داغان کنند.
فلذا توصیه می‌شود با عوامل این تهاجمات فرهنگی جوری برخورد کنیم که خودشان با پای خودشان بروند و خودکشی کنند تا هم مواضع ما آسیب نبیند هم به مواضع مملکت صدمه‌ای نرسد. حالا اگر مواضع چهارتا رعیت هم اشکال پیدا کرد چیز مهمی نیست.


کد مطلب: 103234

آدرس مطلب: http://siasatrooz.ir/vdcaeen6y49nwu1.k5k4.html

سیاست روز
  http://siasatrooz.ir