دایی دوباره مقابل پرسپولیس

29 مهر 1391 ساعت 21:58


پرسپولیس - راه‌آهن دیداری است که در کنار اهمیت سه امتیاز آن برای هر دو تیم، تحت تاثیر حواشی اخراج علی کریمی و رویارویی مجدد دایی با سرخپوشان قرار دارد.
هفته دوازدهم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور امروز از ساعت ۱۸در ورزشگاه آزادی دیدار با تیم‌های فوتبال پرسپولیس و راه‌آهن به پایان می‌رسد، دیداری که به خاطر حضور خوزه و دایی روی نیمکت تیم‌ها و غیبت علی کریمی حواشی بسیاری را در پی دارد.از نظر فنی راه‌آهنی‌ها به خاطر دو پیروزی متوالی و صعود به رده ششم جدول شرایط خوبی دارند.
پرسپولیس هم که پس از دوران بحرانی ابتدای فصل، در دو دیدار گذشته چهار امتیاز گرفته، به خاطر قرار داشتن در رده پانزدهم هنوز انتظارات هوادارانش را برآورده نکرده است. شکست دادن تیم راه‌آهن با علی دایی فرصت بسیار خوبی برای آشتی سرخپوشان با هواداران را به وجود می‌آورد.
در این بین اما داستان درگیری مانوئل خوزه با علی کریمی که به اخراج شماره هشت از تیم پرسپولیس منجر شد، یکی از مهمترین حاشیه‌هایی است که گریبان پرسپولیس و سرمربی پرتغالی‌اش را گرفته است. درحالیکه طی روزهای گذشته بحث آشتی بین خوزه با کریمی و بازگشت شماره هشت به ترکیب تیم تقویت شده بود اما مصاحبه روز جمعه محمد رویانیان آتش این مشکلات را شعله‌ورتر کرد.
در چنین اوضاعی بعید است شرایط بازگشت کریمی به پرسپولیس به این زودی‌ها فراهم شود و خوزه و تیمش می‌دانند در صورت برآورده نکردن انتظارات هواداران، حتی ممکن است خیلی زود شعار اعتراض آمیز "کریمی - کریمی" را از روی سکوهای ورزشگاه بشنوند و با روحیه پایین‌تر بازی را ادامه دهند.
درگیری خوزه - کریمی تنها حاشیه پرسپولیس نیست زیرا نشستن علی دایی روی نیمکت راه‌آهن هم یکی دیگر از حواشی مهم این مسابقه است. طرفداران سرمربی پیشین پرسپولیس هم قطعا به ورزشگاه می‌آیند تا درصورت ناکامی پرسپولیس، نام "دایی" را صدا بزنند.
دایی که با تیم کم هزینه‌اش نتایج قابل قبولی را در لیگ گرفته در نخستین مبارزه‌اش با مربیان پرتغالی، در خانه مغلوب تراکتورسازی شده است. اما او می‌داند با شکست دادن پرسپولیس بار دیگر توانایی‌هایش را ثابت مي‌کند و نشان مي‌دهد جدایی‌اش از جمع سرخپوشان اشتباهی مدیریتی بوده است. دیدن شادی‌های "عزت‌بخش" و عجیب و غریب این مربی در صورت موفقیت در نبرد با خوزه و مهدوی‌کیا دور از انتظار نخواهد بود.


کد مطلب: 77693

آدرس مطلب: http://siasatrooz.ir/vdcbf0bz.rhbz9piuur.html

سیاست روز
  http://siasatrooz.ir