میدان داری مردم ادامه دارد

خروش ایران علیه فتنه

29 آبان 1398 ساعت 22:08


هر روز ایران اسلامی شاهد برپایی راهپیمایی بزرگ و باشکوه مردمی است که با وجود تحمل فشارهای اقتصادی،‌ مقابل توطئه ناامنی سازی کشور ایستادند و بهمیدان آمدند.
در روزهای گذشته بسیاری از شهرهای کشورمان از جمله، تبریز،‌زنجان،‌شهرهای استان مرکزی و بسیاری از شهرهای دیگر با برپایی راهپیمایی دسیسه دشمن را خنثی کردند و روز گذشته نیز مردم اردبیل و اصفهان و چندین شهر دیگر به خیابان‌ها آمدند و بار دیگر با بصیرت خود هم به دشمنان پیام ایستادگی و مقاومت دادند و هم به مسئولین تا به وظایف خود عمل کنند. راهپیمایی خودجوش مردم اردبیل در محکومیت اغتشاشگران روز گذشته از میدان شریعتی تا مصلای شهر برگزار شد. این راهپیمایی مردمی در حمایت از بیانات اخیر مقام معظم رهبری و در دفاع از امنیت و اقتدار کشور برگزار می‌شود. حجت الاسلام ولی نظرپور رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اردبیل در این زمینه گفت: شهر‌های اردبیل در روز‌های اخیر و بعد از اعلام افزایش قیمت بنزین شاهد برگزاری تجمعات نبود، فضای آرامی داشت و هیچگونه تجمعی در نقاط مختلف این استان رخ نداد. حجت الاسلام نظرپور تصریح کرد: مردم اردبیل با راهپیمایی خود به دشمنان این نظام و انقلاب نشان دادند، مردم ایران در مقابل توطئه‌ها و نفوذ بیگانگان کاملا متحد و هماهنگ هستند و اجازه دخالت بیگانگان در امور داخلی کشور را نمی‌دهند.

راهپیمایی باشکوه مردم شهرستان‌های اصفهان
اجتماع باشکوه مردم نجف‌آباد، شهرضا و شاهین‌شهر در اطاعت از رهبر معظم انقلاب و حمایت از امنیت میهن اسلامی برگزار شد. همزمان با بسیاری از نقاط کشور، مردم مؤمن، بصیر و ولایتمدار نجف‌آباد راهپیمایی باشکوهی در حمایت از امنیت نظام جمهوری اسلامی و محکومیت اغتشاشات اخیر برگزار کردند. نجف‌آبادی‌ها که در ۴۰ سال عمر باعزت جمهوری اسلامی ایران، در همه صحنه‌های دفاع از نظام جمهوری اسلامی و پشتیبانی از ولایت فقیه در خط مقدم قرار داشته و همواره مطیع فرامین رهبر معظم انقلاب بوده‌اند، باردیگر یک‌صدا فریاد انزجار خود از تحرکات اخیر و آشوبگری دشمنان این مرز و بوم را به نمایش گذاشتند.


کد مطلب: 111678

آدرس مطلب: http://siasatrooz.ir/vdcbz8b8wrhb80p.uiur.html

سیاست روز
  http://siasatrooz.ir