وزیر دفاع در جمع تعدادی از مسئولین نیروی قدس:

تحولات ماه‌های اخیر نشان داد استکبار زبانی به غیر از زور را درک نمی‌کند

13 شهريور 1398 ساعت 22:39


وزیر دفاع گفت: تحولات ماه‌های اخیر در بخش‌های مختلف این منطقه از جمله آنچه در صحنه مقاومت لبنان در مقابل رژیم صهیونیستی اتفاق افتاد، بار دیگر نشان داد استکبار و عوامل آن‌ها زبانی به غیر از زور را درک نمی‌کنند.
در مراسمی که با حضور تعدادی از مسئولین نیروی قدس و فرماندهی اطلاعات خارجی سپاه و مسئولین امور بین الملل وزارت دفاع برگزار شد، امیر سرتیپ «امیر حاتمی» از فعالان عرصه مقاومت قدردانی کرد.
وی در این مراسم با بیان اینکه دیپلماسی مقاومت، بخشی از عرصه مقاومت و جهادگری است گفت: فعالان این عرصه ثواب جهادگران واقعی را به لطف خداوند متعال خواهند داشت.
وزیر دفاع با قدر دانی از همه فعالان عرصه مقاومت شامل جهاد گران عرصه نظامی و دیپلماسی مقاومت اظهار داشت: محور مقاومت، محور انسانیت، آزادگی، دیانت، شرافت و مظهر مبارزه با تمامی مظاهر شر از جمله کفر، استبداد، تروریسم، استکبار، و زیاده خواهان است و امروز مبارزه در این سنگر، مبارزه مقدس و جهاد در راه خداست.
وی افزود: امروز با لطف و عنایت خداوند، رهبری‌های حکیمانه مقام معظم رهبری و مجاهدت تمامی جهادگران این عرصه، مقاومت به اوج افتخار رسیده و خاری در چشم دشمنان است و به همین دلیل نیز آن‌ها این را بر نمی‌تابند و امروز دیپلماسی مقاومت یکی از محور‌های مهم و تاثیر گذار در دیپلماسی دفاعی جمهوری اسلامی ایران است.
امیر سرتیپ حاتمی اظهار داشت: توطئه بسیار بزرگی علیه منطقه طراحی شده بود و مجریان این طرح را، شرور‌ترین افراد انتخاب و در قالب گروه‌های تکفیری- تروریستی جمع کرده بودند و چنانچه مردان عرصه مقاومت نبودند، علاوه بر اینکه جاه طلبی‌های رژیم صهیونیستی به پشتوانه حامیان مستکبر غربی، به مناطقی بسیار فراتر از مرز‌های کنونی این رژیم رسیده بود.


کد مطلب: 110661

آدرس مطلب: http://siasatrooz.ir/vdccexqss2bqse8.ala2.html

سیاست روز
  http://siasatrooz.ir