چهل سال بعد در چنین روزی

تمامی خسارات زلزله کرمانشاه پرداخت می‌شود

ما با کسی شوخی نداریم و وقتی می‌گوییم تمامی خسارات زلزله چهل سال پیش کرمانشاه را تا ریال آخر پرداخت می‌کنیم، این کار انجام خواهد شد...

28 دی 1396 ساعت 1:48


ما با کسی شوخی نداریم و وقتی می‌گوییم تمامی خسارات زلزله چهل سال پیش کرمانشاه را تا ریال آخر پرداخت می‌کنیم، این کار انجام خواهد شد.
شروین روحانی - رئیس‌جمهور - با انتقاد از تخریب کنندگان دولت تدابیر و امیدها، افزود: کسانی که در این خصوص اعتراض می‌کنند جزو شیاطین هستند چراکه عجله کار شیطان است و همانطور که پدربزرگم چهل سال پیش به صراحت گفت خسارات را پرداخت می‌کند ما نیز این کار را انجام می‌دهیم.
وی خاطرنشان کرد: از سال جاری به جای مسکن مهر قصد داریم مسکن تدابیر و امیدها بسازیم که در برابر زلزله‌های دو ریشتری کاملا مقاوم است اما بیشتر از این میزان را قول نمی‌دهیم.
شروین روحانی به نقش ویژه شاه کلید در بحران‌های اینچنینی اشاره کرد و گفت اگر چهل سال پیش چند تا شاه کلید خوب داشتیم اینطور پیش ملت خوار و خفیف نمی‌شدیم و تا حالا هزار بار این دو ریال ده شاهی ملت را پرداخت کرده بودیم.
گفتنی است در حالی که قیمت هر نان بربری بالغ بر ده میلیون تومان است دولت قصد دارد خسارات هر واحد مسکونی را به مبلغ پنج میلیون تومان پرداخت کند.


کد مطلب: 102832

آدرس مطلب: http://siasatrooz.ir/vdcdsx0fxyt0zj6.2a2y.html

سیاست روز
  http://siasatrooz.ir