در خواب بیند چیزهای خوب! (قسمت اول)

برادر طیب‌نیا در اظهارنظری خوابناکانه فرموده است: من از همه توان خود در این دوره استفاده کردم و...

22 مرداد 1396 ساعت 22:23


برادر طیب‌نیا در اظهارنظری خوابناکانه فرموده است: من از همه توان خود در این دوره استفاده کردم و حتی در خواب نیز به مسائل کاری فکر می‌کردم.
با توجه به این اظهارنظر احتمال می‌دهیم که اشخاص زیر نیز در خواب به این چیزها فکر کنند.
وزیر نفت: در خواب می‌بیند که بابک زنجانی تمام پول‌ها را پس داده و یک چیزی هم اضافه‌تر پرداخته و وزارت نفت پولدار شده است. بعد در خواب مصاحبه می‌کند و از برادر (ب.ز) تشکر می‌کند.
وزیر بازرگانی: خواب می‌بیند پیاز کیلویی هزار تومان شده و خودش زودتر از دیگران فهمیده و ده گونی پیاز خریده و جایی قایم کرده است.
وزیر آموزش و پرورش: در خواب دیده که هیچ‌یک از مدارس دولتی از والدین دانش‌آموزان شهریه نگرفته‌اند و رئیس‌جمهور به همین خاطر به ایشان نشان لیاقت داده است.
وزیر علوم = خواب می‌بیند که آقای روحانی بالاخره ایشان را در لیست کابینه‌اش گذاشته و او هم دارد به اهالی محل شیرینی می‌دهد.
وزیر ورزش: خواب می‌بیند در جام‌جهانی قهرمان شده‌اند و شکمش را داده داخل و دارد در استادیوم روسیه دور افتخار می‌زند و فریاد سر می‌دهد که سفارت روسیه لانه جاسوسی نیست.
وزیر امور خارجه: خواب می‌بیند به روح برجام عمل کرده‌اند و با عربستان هم رفیق شده‌ایم و یک شتری هم گوشه تصویر ایستاده و گهی لف‌لف و گهی هم دانه دانه، پنبه دانه می‌خورد.
این داستان همچنان ادامه دارد...


کد مطلب: 100484

آدرس مطلب: http://siasatrooz.ir/vdcev78zejh87ei.b9bj.html

سیاست روز
  http://siasatrooz.ir