قالیباف در افتتاحیه نمایشگاه هوافضای سپاه:

برخی فقط گناهان گذشته خود را توجیه می‌کنند

6 مهر 1399 ساعت 21:41


رئیس مجلس گفت: در اقتصاد منطبق با سنت‌های الهی حرکت نمی‌کنیم و فرصت را به جوانان نداده و مدیریت کارآمد نداریم و نگاه‌مان نیز به بیرون است. محمد باقر قالیباف در آیین افتتاحیه نمایشگاه دائمی توانمندی‌های راهبردی نیروی هوافضای سپاه طی سخنانی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، با بیان اینکه این نمایشگاه برای من یادآور خاطرات دفاع مقدس بود، گفت: این پهپادهایی که امروز دیدیم به جایی رسیده که می‌تواند در دورترین نقاط با تداوم پروازی و در هر شرایط آب و هوایی اهداف را هدف قرار دهد.
قالیباف خاطرنشان کرد: این نمایشگاه همه مجاهدت‌های انجام شده در نیروی هوافضا را به نمایش می‌گذارد و نشان می‌دهد که فرهنگ دفاع مقدس چگونه این پیشرفت‌ها را به همراه داشته است. وی ادامه داد: ایستادگی و در نتیجه پیروزی در دفاع مقدس وعده الهی بود و این نمایشگاه نمونه عینی «ما می‌توانیم» در ابعاد مختلف و استراتژی اتکا به توان ملی و ایمان به خداوند و مردم است، از سوی دیگر این توانمندی‌ها نتیجه جوان گرایی و مدیریت جوانان موفق است.
قالیباف با بیان اینکه استراتژی‌های ما باید خلاقانه باشد و تبعیت کورکورانه نکنیم، خاطرنشان کرد: دستورات مدبرانه امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری موجب شد که ما به این خودباوری و این دستاوردهای عظیم برسیم.
رئیس مجلس گفت: جنگ تمام شده ولی جهاد در حوزه اقتصاد و فرهنگ وجود دارد. اگر در این عرصه هم درس بگیریم و با این انگیزه حرکت کنیم ظرفیت‌های کشور بسیار عظیم است. با فرهنگ و روحیه می‌توانیم در یک دوره پنج ساله پیش برویم تا گره گشایی در حوزه اقتصاد، معیشت و صنعت رخ دهد. قالیباف خاطرنشان کرد: ما باید فرصت‌ها را قدر بدانیم و مشکلات راحل کنیم زیرا مردم ما با تمام توان پای کار بودند و ما باید از کار آنها گره گشایی کنیم. ما در مجلس متعهد شده‌ایم و با این فرهنگ حرکت کرده و به حاشیه‌ها توجه نمی‌کنیم و اسیر حاشیه‌هایی که نشان داد برخی افراد اهل کار نیستند و گناهان گذشته خود را توجیه می‌کنند، نمی‌شویم.


کد مطلب: 115514

آدرس مطلب: http://siasatrooz.ir/vdcezn8zejh8zni.b9bj.html

سیاست روز
  http://siasatrooz.ir