آقای رئیس‌جمهور به اطلاع مردم برسانید!

جالب است. اینکه آقای رئیس‌جمهور هنوز هم مثل دوران مناظره‌های انتخاباتی سال ۹۲ فیگور ...

28 فروردين 1396 ساعت 1:07


جالب است. اینکه آقای رئیس‌جمهور هنوز هم مثل دوران مناظره‌های انتخاباتی سال ۹۲ فیگور اپوزیسیون را به خود می‌گیرند. آن زمان طبیعی بود، چون ایشان روی صندلی ریاست جمهوری ننشسته بودند و شاید از برخی امور هم اطلاعی نداشتند.
اما حالا و پس از گذشت چهارسال چنین گفتارها و رفتارهایی را باید چگونه تفسیر کرد؟ ماجرای دستگیری برخی خبرنگاران و برخی مدیران شبکه‌های اجتماعی سوژه یک ماه اخیر دولت و حامیانش بوده است. آنقدر مهم که در پیام نوروزی رئیس‌جمهور هم برای خود جایی باز می‌کند! همین یک هفته پیش هم رئیس‌جمهور باز هم در این رابطه اظهارنظر کرد و در نشست خبری آخر خود با خبرنگاران گفت «طبق گزارش وزیر اطلاعات، اینها جرمی مرتکب نشدند» و دست آخر تهدید کرد که اگر چنین و چنان نشود «صحت آن را به اطلاع مردم می‌رسانم»
همین چند روز پیش معاون اول قوه قضاییه پاسخ رئیس‌جمهور را داد و دلایل امنیتی و اخلاقی را مطرح کرد. واقعا از نظر رئیس‌جمهور «مسائل ضد امنیتی و خلاف عفت عمومی» جرم نیست؟!
از اینها جالب‌تر و البته قابل تامل‌تر جمله روز گذشته سخنگوی قوه قضاییه بود که در نشست خبری گفت «خانم شهیدی توسط وزارت اطلاعات دستگیر شد و خانم دیگر هم همینطور، و این دو نفر ربطی به ٨ نفری که در موضوع تلگرام بازداشت شدند ندارند»
آقای رئیس‌جمهور فکر می‌کنم حالا وقتش باشد تا به اطلاع مردم برسانید که جرم خانم شهیدی (خبرنگار حامی دولت) چه بوده است؟ به اطلاع مردم برسانید چرا در روزهایی که حامیان شما و جماعت اصلاح‌طلب، قوه قضاییه را مسبب این بازداشت‌ها می‌دانستند و با پیش کشیدن بحث اعتصاب غذای وی نهاد قضایی کشور را تحت فشار رسانه‌ای قرار می‌دادند، شما سکوت می‌کردید و نمی‌گفتید، «کار، کارِ کیست»

ایمان شریعتی


کد مطلب: 98982

آدرس مطلب: http://siasatrooz.ir/vdcf01d1.w6dccagiiw.html

سیاست روز
  http://siasatrooz.ir