چهل سال بعد در چنین روزی

معاون کنترل ریزگردهای وزارت مقابله با ریزگرد برکنار شد

معاون کنترل ریزگردها را برکنار کردیم تا ثابت کنیم عزم ما برای مقابله با ریزگردها جدی است...

23 بهمن 1396 ساعت 22:06


معاون کنترل ریزگردها را برکنار کردیم تا ثابت کنیم عزم ما برای مقابله با ریزگردها جدی است و با هیچ‌کس شوخی نداریم.
"نازگل ابتکار" وزیر مقابله با ریزگردها که در جمع خبرنگاران سخن می‌گفت با اعلام این مطلب افزود: خوشبختانه بعد از برکناری ایشان یک روز غیرتعطیل داشتیم که برای خودش رکورد قابل قبولی محسوب می‌شود.
وی توطئه‌های استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جهانخوار را در افزایش میزان آلاینده‌های کشور موثر دانست و گفت: همین خبرنگاران از عوامل آلودگی هوا به شمار می‌آیند و فضا را غبارآلود می‌کنند و ما به زودی مواضع محکم خود را به آنها نشان خواهیم داد تا دست از این اعمال غبارناک بردارند.
وی خاطرنشان کرد: دشمنان این مملکت ادعا می‌کنند ما در سال گذشته حتی یک روز هم هوای پاک نداشتیم اما این کذب محض است چون در سال گذشته مدارس کشور به مدت دو روز باز بود.
وی در پاسخ خبرنگاری که از ایشان پرسید به نظر شما دو روز برای یک سال تحصیلی کافی است، گفت: بچه اگر درسخوان باشد در همین دو روز درسش را می‌خواند. به نظر من شما هم از عوامل صهیونیسم جهانی و آمریکای جهانخوار هستی که دستاوردهای ما را زیر سوال می‌بری.
نازگل ابتکار با اشاره به دستاوردهای وزارتخانه‌اش در سال گذشته گفت: ما توانستیم دو هزار مترمکعب خاک خالص از محل این گرد و غبارها استحصال کنیم و در صورت ادامه این روند کم‌کم خاک عراق به ایران ضمیمه خواهد شد. وی در پایان گفت: ما کشور بزرگی هستیم و مردمان بزرگی هم داریم.
ابتکار سپس در پاسخ خبرنگاری که دلیل این ادعا را پرسیده بود گفت: شک داری برو مملکت را متر کن وگرنه با من بحث نکن اجنبی!


کد مطلب: 103202

آدرس مطلب: http://siasatrooz.ir/vdcfxmdy0w6dx0a.igiw.html

سیاست روز
  http://siasatrooz.ir