منشور حقوق ننجون اعلام شد

درپی ناامیدی ننجون از حضور در انتخابات ریاست جمهوری وی حمایت خود را از کاندیدای نجات غریق..

16 ارديبهشت 1396 ساعت 22:32


درپی ناامیدی ننجون از حضور در انتخابات ریاست جمهوری وی حمایت خود را از کاندیدای نجات غریق اعلام کرد.
در بیانیه "ننجون" آمده است:
من آمده بودم مملکت را از غرق شدن نجات بدهم اما خودتان نخواستید. یک منشور حقوق شهروندی نوشته بودم چهل ستون و چهل پنجره اما لیاقتش را نداشتید. این منشور را به یکی از نجات غریق‌های خوشنام می‌سپارم تا بلکه با تمسک به آن کشتی مملکت را از این گرداب نجات بدهد.
حالا که موتور درون ساز ما در حال آتش گرفتن است و مواضع شفاف ما می‌سوزد این بار امانت را به ایشان می‌سپارم تا شما را از این توفان رهایی ببخشد.
در این منشور آمده است هر ایرانی باید لااقل یک هواپیمای اختصاصی داشته باشد و ماهانه یک میلیون و سیصد هزار ریال پول سوخت طیاره به وی پرداخت شود. هیچ ایرانی حق ندارد در معدن کار کند. هیچ ایرانی حق ندارد در مرزهای کشور به خدمت سربازی مشغول شود. هیچ ایرانی نباید از صد کیلومتری اسکانیا رد شود. مطابق این آیین‌نامه تمامی پرایدها از سطح خیابان‌ها جمع شده و در کویر لوت دفن خواهد شد.
ننجون در این بیانیه برنامه هشت ساله خود را با محوریت "در آوردن پدر بیکاری" طراحی کرده و به مادر و عمه بیکاری نیز هشدار داده که مراقب خودشان باشد چون اگر ننجون از چیزی عصبانی باشد دیگر مادر و عمه سرش نمی‌شود.
ننجون با اعتراض به سازمان صداوسیما که بیانیه‌هایش را پخش نمی‌کند از "رامبد جوان" درخواست کرد وی را به برنامه "خندوانه" دعوت کند تا با تشریح مواضع خود در نجات مردم از غرقاب بلایای طبیعی، نیمه‌طبیعی و غیرطبیعی، نجات بدهد.


کد مطلب: 99180

آدرس مطلب: http://siasatrooz.ir/vdcgzq9y.ak9y74prra.html

سیاست روز
  http://siasatrooz.ir