همه چیز حساب دارد

چندی است یکی از خبرنگاران صداوسیما را که اتفاقاً آمریکایی هم هست در خاک آمریکا با وضع...

2 بهمن 1397 ساعت 21:27


چندی است یکی از خبرنگاران صداوسیما را که اتفاقاً آمریکایی هم هست در خاک آمریکا با وضع نامطلوبی بازداشت کرده‌اند اما متاسفانه از دوستان سلبریتی هیچ خبری نیست در صورتی که این خبرنگار دارای تمامی مشخصات لازم برای دریافت حمایت سلبریتی‌های عزیز هم می‌باشد.
او زن است، اصالتا آمریکایی است (یعنی ایرانی نیست و خونش شاید از خون مدافعان حرم و... رنگین‌تر باشد) خبرنگار است یعنی هم رشته و هم کار دوستان است و رنگین پوست است و در یک کلام همه شرایط را دارد ولی خبری از دوستان نیست عجیب است.
البته شاید هم آخر سال است و دوستان مشغول فعالیت‌هایی مانند مقدمات سفر به خارج و... هستند و مطلع نشده‌اند، نمی‌دانم. ولی در مقابل عده‌ای هم هستند وابسته به جریان انقلابی کشور ایشان هم دائما سعی دارند این انفعال سلبریتی‌ها را برجسته‌سازی کنند که: آی مردم چرا این سلبریتی‌ها صدایشان در نمی‌آید؟ مگر اینها برای اتفاقات تروریستی پاریس و هر ضد انقلابی دستگیر شده و خلاصه هر کسی که در مقابل نظام ایستاده است سرشک ماتم از چشمانشان فواره نمی‌زند و عالمی را محزون طبع هنری خود نمی‌کنند؟
مدام می‌خواهند بگویند: آی مردم چرا سلبریتی‌ها برای عکس کودکی مظلوم که از سرما یخ زده است و معلوم نیست در کجاست و آخر معلوم می‌شود متعلق به این خاک پرگهر نیست، حوار حوار می‌کنند؟ ولی در خیلی جاها یادشان می‌رود که فلان دارو را همکارشان وارد کرده و... باید به این وابستگان به جریان انقلابی گفت: آقا چرا مدام می‌خواهید در کشور این فضا را درست کنید که سلبریتی‌ها درد مردم را ندارند.
من از شما سوال می‌کنم، اگر سلبریتی‌ها درد مردم را نداشتند وارد انتخابات می‌شدند؟! نه. اینها برای مردم، از مردم، مال مردم، خود مردم، خواهر مردم، برادر مردم، پدر مردم مادر مردم و خلاصه همه ی مردم هستند عصاره فهم و کمال هستند. شما بی‌سوادها که در این سرمای هوا معلوم است سردتان هم شده و دارید می‌لرزید به قول یک بزرگی بروید خودتان را در جایی گرم قایم کنید. عجب گرفتاری شده‌ایم‌ها! اصلا فکر کردید همه جا پایگاه بسیجتان است که هر جور دلتان بخواهد لباس بپوشید بیایید و داد و بیداد کنید یا با دست بند سبز در موسم دلپذیر انتخابات ۸۸ بیایید و بروید و هیچ‌کس هم حرف نزند.
فکر کردید مسجد محل است که هرکس هرچه دلش بخواهد بگوید و آب از آب تکان نخور. نه آقا جان نه برادر از این خبرها نیست. کار سلبریتی جماعت حساب دارد، کتاب دارد مرکز فکر دارد، همه چیز هماهنگ شده است مگر کسی اجازه دارد سر خود حرف بزند؟ مگر مثل بی‌سوادهای منتقد هستند. اصلا شما مگر مسلمان نیستید قصد کرده‌اید این سلبریتی‌های بی‌نوا را بُکشید، وسط گود نانشان را آجر کنید؟ این مسلمانی است به خدا که نیست!
در این کسادی بازار اگر بازی به کسی نرسد شما جواب می‌دهید؟! می‌بینید که بندگان خدا از صفحات مجازی نیز برای درآمدزایی استفاده می‌کنند. خب کمی توجه کنید. این بیچاره‌ها کم برای شما لحظات خوش خلق کرده اند؟! انسان خوب است قدری نمک شناس باشد. یک کلام خودشان بهتر می‌دانند کی و به چه کسی چه بگویند آنها سلبریتی هستند. ما آدم معمولی‌ها سر در نمی‌آوریم. ما باید حرف گوش کنیم هر وقت گفتند به هرکس که گفتند رأی می‌دهیم بعد آن افراد می‌روند یک آقای مقنعه به سر را می‌برند در هر جا که دلشان خواست در جلسه شرکت می‌دهند.
یعنی چه که کارتان شده گیر دادن و قضاوت کردن این سلبریتی‌ها، گناه که نکردند سلبریتی شدند. یک کلام ملاحظه آنها را بکنید روحشان لطیف است، هنری است، شکننده است. 

فرهاد ملاامینی - دبیر مجمع پیروان مهدی موعود(عج)


کد مطلب: 107679

آدرس مطلب: http://siasatrooz.ir/vdchqqnzw23nv-d.tft2.html

سیاست روز
  http://siasatrooz.ir