وزیردفاع:

نابودی تروریست‌ها داعشی زنده‌کننده اسلام ناب است

7 شهريور 1397 ساعت 1:40


وزیردفاع کشورمان در آخرین روز از سفر به سوریه از روند پاکسازی شهر حلب از دست تروریست‌ها بازدید کرد.
امیرحاتمی وزیر در این بازدید ضمن دیدار و گفت‌و‌گو با ‌فرماندهان محور مقاومت، در جریان آخرین شرایط امنیتی و استقرار صلح و ثبات در شهر حلب قرار گرفت.
وی در این بازدید تلاش مجاهدانه و مخلصانه رزمندگان محور مقاومت را در مبارزه با تروریست‌های تکفیری ستود و اظهار داشت: مبارزه و پایمردی شما در نابودی تروریست‌های داعشی در حقیقت زنده‌کننده اسلام ناب محمدی (ص) در منطقه و رسوا‌کننده دست‌های شیطانی و پلید‌ استکبار جهانی در تولید و هدایت تروریست‌های جنایتکار در سوریه و عراق بود.
وزیر دفاع اظهار امیدواری کرد به همت ملت، دولت، نیروهای مسلح و رزمندگان محور مقاومت شاهد برقراری کامل صلح و امنیت در سوریه و منطقه باشیم.
امیر حاتمی خاطرنشان کرد: خداوند متعال را شاکریم که با همت والای شما، لشکریان امام زمان ‌(عج) شکل گرفت و توانستید نقشه‌ها و توطئه‌های پلید و بزرگ دشمن را در منطقه نقش بر آب کنید.
وی در ادامه با ‌حضور در یکی از پایگاه‌های محل استقرار نیروهای واکنش سریع مدافع حرم با عرض خدا قو‌ت و دست‌مریزاد، تلاش‌های آنان را در برقراری صلح و امنیت منطقه بسیار با اهمیت و راهبردی برشمرد و از تک تک فرماندهان و سربازان این عرصه تشکر و قدردانی کرد.‌
امیر حاتمی در جریان این بازدید در جمع صمیمی مدافعان حرم، ‌مصداق مجاهدت این رزمندگان را جهاد فی سبیل الله دانست و یاد و خاطره شهدای مدافع حرم را گرامی داشت و به روح شهدای مدافع حرم که در راه حفظ و تعالی اسلام عزیز جان خود را در طبق ا‌خلاص نهاده‌اند درود فرستاد و گفت: از خداوند متعال مسئلت داریم که مرگ ما را شهادت در راه خودش قرار ‌دهد. وی علاوه بر حضور در جمع فرماندهان محور مقاومت، از بخش‌های مختلف شهر حلب و مناطق مرزی بازدید کرد و در محل استقرار یگان‌های رزمی و واکنش سریع مدافع حرم حضور یافت. تسنیم


کد مطلب: 105833

آدرس مطلب: http://siasatrooz.ir/vdchxmnzx23nv6d.tft2.html

سیاست روز
  http://siasatrooz.ir