سردار فدوی:

جنگ علیه ایران به هیچ‌وجه نتیجه نمی‌دهد

16 شهريور 1397 ساعت 20:52


معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران با بیان اینکه جنگ علیه ایران به هیچ‌وجه نتیجه نمی‌دهد، گفت: آمریکایی‌ها از قدرت دفاعی ‌ایران آگاهی دارند.
سردار سرتیپ علی فدوی با اشاره به جنگ روانی دشمن اظهار داشت: ۴۰ سال است که به روال‌های مختلف عمل کردیم و در بسیاری از آن‌ها هم پیروزی و موفقیت قطعی داشتیم حتی زمانی که همه دشمنان ما متحد شدند تا علیه ما اقدامی انجام بدهند موفق بودیم بنابراین وقتی به صورت مشخص و قطعی این تجربه را داریم باید برحسب این تجربه عمل کنیم.
وی بیان کرد: نمی‌شود در انقلاب اسلامی مسئول بود و براساس مبانی اسلام و انقلاب اسلامی عمل نکرد، اگر در سخت‌ترین شرایط براساس مبانی اسلام و انقلاب اسلامی عمل کردیم و موفق شدیم پس حتماً در کار آسان‌تر نیز موفق می‌شویم.
معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران با اشاره اقدامات و تهدیدهای مقامات آمریکایی علیه کشورمان افزود: طی ۴ دهه از عمر پربرکت انقلاب اسلامی، ‌آمریکایی‌‌ها نه از روی قدرت بلکه از روی ترس و براساس قدرتمندی جمهوری اسلامی ایران، ‌با خوف و ترس اقدامات زیادی را علیه کشورمان ‌انجام ‌داده‌اند، اما سال‌هاست که متوجه شده‌اند ‌‌جنگ‌ به هیچ‌وجه نتیجه نمی‌دهد؛ از این‌رو به دنبال جنگ اقتصادی، نرم و روانی هستند ولی انقلاب اسلامی این تهدید را به فرصت بزرگ تبدیل می‌کند و موفقیتی بزرگ‌تر از قبل به دست می‌آوریم. تسنیم


کد مطلب: 105925

آدرس مطلب: http://siasatrooz.ir/vdcj8ieviuqeyhz.fsfu.html

سیاست روز
  http://siasatrooz.ir