اعلام دقیق برنامه‌های انتخاباتی جمنا مشخص شد

اختلاف اصلاح‌طلبان در موضوع جدایی از روحانی

12 شهريور 1397 ساعت 22:46


فعال سیاسی اصولگرا گفت: رسانه‌ای شدن مسائل انتخاباتی اصولگرایان به این معنا است که ما مانند اصلاح‌طلبان از حالا به این موضوعات دامن بزنیم و مسائل اصلی کشور فراموش شود.
حمیدرضا ترقی عضو حزب موتلفه اسلامی درباره فعالیت های انجام شده و برنامه های آینده انتخاباتی اصولگرایان برای انتخابات سال ۹۸ مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: سخنگوی جبهه اصولگرایان نیستم، اما تا آنجایی که اطلاع دارم فعالیت‌هایی صورت گرفته و جلسات مرتب برگزار می شود.
ترقی گفت: برنامه‌ها و فعالیت‌های صورت گرفته جمنا برای انتخابات دی ماه اعلام می‌شود. عضو حزب متلفه اسلامی ادامه داد: جمنا در حال حاضر مسائل انتخاباتی را رسانه ای نمی‌کند، زیرا فضای کشور از مسائل اصلی منحرف می‌شود، رسانه‌ای شدن مسائل انتخاباتی اصولگرایان به این معنا است که ما مانند اصلاح‌طلبان از حالا به این موضوعات دامن بزنیم و مسائل اصلی کشور فراموش شود.
این فعال سیاسی اصولگرا با اشاره به پروسه عبور از روحانی برای انتخابات مجلس گفت: اصلاح طلبان در پی بی ربط نشان دادن مشکلات دولت به خود هستند، زیرا تا زمان انتخابات باید افکار عمومی را به نحوی مهندسی کنند که معایب و ناکارآمدی‌های دولت به حساب آنها نوشته نشود، این کار به دلیل اختلافات درونی اصلاح‌طلبان بعید است.
وی با بیان اینکه برخی اصلاح طلبان حامی و عده‌ای دیگری منتقد دولت هستند، تصریح کرد: اصلاح‌طلبان یک موضع واحد ندارند، بنابراین سعی بیهوده می‌کنند.
عضو حزب موتلفه اسلامی درباره بحث نو اصولگرایی قالیباف گفت: تا کنون محتوا و مانیفست این موضوع از سوی قالیباف مطرح نشده، مبانی اصولگرایی همان مبانی و آرمان‌های انقلاب بوده که تغییر ناپذیر است، به علاوه این، مقام معظم رهبری چهارچوب را تعیین کرده‌اند، که یقینا تغییر پذیر نبوده، اما تحول در افراد و شیوه‌های اصولگرایی ممکن است و نیروهای جوانِ معقتد به اصولگرایی می‌توانند وارد عرصه شوند تا با روش های جدید شاخص‌ها به گفتمان تبدیل شود؛ طبیعتا این موضوعات باید در ستور کار قرار گیرند. میزان


کد مطلب: 105880

آدرس مطلب: http://siasatrooz.ir/vdcjoievyuqeyoz.fsfu.html

سیاست روز
  http://siasatrooz.ir