میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۴ ساعت ۰۲:۳۳
 
 
فاجعه هرزوگ
اسحاق هرزوگ (رهبر مخالفان كابينه نتانياهو) اعلام کرد که برداشتن تحریمها از‌ایران به عنوان فاجعه برای رژیم صهیونیستی...

اسحاق هرزوگ (رهبر مخالفان كابينه نتانياهو) اعلام کرد که برداشتن تحریمها از‌ایران به عنوان فاجعه برای رژیم صهیونیستی تلقی می‌شود.‌این سخنان باعث می‌‌شود که ‌اینجانب سؤال‌های زیر را مطرح نمایم :
۱- آیا وجود رژیم غاصب صهیونیستی در سرزمین فلسطین فاجعه نیست؟
آیا داشتن بیش از ۲۰۰ بمب هسته‌ای از طرف ‌این دشمن بدون‌اینکه سازمان انرژی اتمی یا کشورهای بزرگ دنیا حرفی بزنند فاجعه نیست؟
آیا شهرک‌های صهیونیستی تأسیس شده در سرزمین فلسطینی که نمودار تجاوز صریح به حقوق ملتمان می‌باشد فاجعه نیست؟
آیا حملات وحشیانه آن رژیم با جدیدترین اسلحه امریکایی بر علیه غزه و به شهادت رساندن بیش از ۲۰۰ فلسطینی و زخمی کردن ۱۱۰۰۰ فلسطینی (از جمله ۲۰۰۰ پیرمرد و ۳۰۰۰ زن و ۵۰۰ کودک) و از بین بردن ۶۰ خانوار که زیر آوار ماندند و ویرانی ۶۰۰۰ منزل مسکونی و ۱۶۰ مسجد و ۵۲ بیمارستان و کلینیک و ۸ ‌ایستگاه آب و تنها‌ ایستگاه برق غزه و از بین بردن ۵۲ قایق ماهیگیری در نوار غزه و بی‌خانمان کردن نیم میلیون فلسطینی و استفاده از ۵۰۰۰ تن مواد منفجره بر علیه ملت مظلوممان در غزه و آلوده کردن آب آشامیدنی ملتمان - آیا تمام‌این کارها فاجعه نیست؟
آیا قبول نکردن تشکیل یک موجودیت فلسطینی در بخشی از خاک فلسطین با ‌اینکه تمام کشورهای دنیا به حقوق ثابت ملتمان اعتراف کرده بودند، فاجعه نیست؟
آیا انداختن تمام قطعنامه‌های سازمان ملل از صد سال پیش تاکنون از طرف ‌این دشمن وحشی در سطل آشغال بدون توجه به جامعه بین‌المللی فاجعه نیست؟
آیا بی‌حرمتی کردن روزانه به شهر قدس شریف و مسجد مبارک اقصی (اولین قبله و سومین حرم شریفه) و مکان اسرا و معراج فاجعه نیست؟
آیا بی‌حرمتی کردن به سرزمین حضرت ابراهیم و اسحق و یعقوب و یوسف و موسی و عیسی و خاتم‌الانبیاء محمد علیهم افضل الصلاة والسلام، و لوث نمودن زمین فلسطین که با خون بیش از ۴۰۰۰ صحابه پیامبر ازجمله خالد بن‌الولید، و سعید ابن زید و معاذ ابن جبل و بلال ابن رباح و ابوذر الغفاری و سلمان فارسی و ابو الدرداء و عباده بن الصامت و عبدالله بن‌عباس و ابو اسحق و مالک بن‌دینار و اوزاعی و سفیان الثوري و امام شافعی (در غزه متولد شد و در مصر وفات یافت) آیا تمام‌این بی‌حرمتی‌ها فاجعه نیست؟
۲- جمهوری اسلامی ‌ایران برای مسیر و نظرات مشخص خود، تحمل بسیار دارد.
‌این جمهوری فلسفه خاص خود را و اجتهادات دینی و مذهبی خود را دارد که ما آنرا درک می‌کنیم و به آن احترام می‌گذاریم ولی چیزی که ‌این دشمن سرکش آن را درک نمی‌کند ‌این است که تمام آوارگان فلسطینی و فرزندان و نوه‌ها و نبیره‌های آنان کلیدهای منازل خود را در فلسطین در دست دارند و رها نخواهند کرد و حقوق آنان در سرزمین غصب شده‌شان به عنوان بمب ساعتی است که زیر پاهای‌ این دشمن غاصب منفجر خواهد شد تا فلسطین به امید خدا به عنوان کشوری مستقل به صاحبان اصلی آن برگردد که آن روز برای رژیم صهیونیستی فاجعه خواهد بود.
در روز جهانی قدس تمام ‌این حقایق بوسیله تظاهرات میلیونی در جهان اسلام رو خواهند شد. و ‌این امر همان بمب اتمی حقیقی یا واقعی است که رژیم دشمن صهیونیستی را تهدید می‌کند. علاوه بر ‌اینکه ‌این امر ضامن همیشگی تسلیم نشدن به مسئله اشغال فلسطین و رد موضع‌گیری‌های ناتوان بین‌المللی که قادر نیستند امری را به ‌این دشمن سرکش تحمیل نمایند. و‌ این فاجعه‌ای است که وجود ‌این رژیم غاصب را تهدید می‌کند.
اما سازمان‌های تروریستی - تکفیری که سعی می‌کنند نام اسلام و اصول ‌این دین حنیف را لوث و وضعیت داخلی جهان اسلام را ضعیف کنند، همه ‌اینها یک حالت موقتی است که باید از بین برود.
بنابراین فاجعه بزرگ برای ‌این کیان مصنوعی آن روزی فرا خواهد رسید که ابر مرد عربی و اسلامی از خواب خود بیدار شود و ‌این غده سرطانی را از ریشه برکند. آن روز نه بمب‌های اتمی‌ این رژیم و نه شهرک‌های آن و نه سربازهای وارداتی‌اش و نه اسلحه جدیدش آن را از سرنوشت سیاهی که خودش انتخاب کرده بود و بوسیله اربابش و برده‌هایش تشویق شده بود، مصون نخواهد داشت و ‌این فاجعه بزرگی خواهد بود برای ‌این دشمن.
وان غدا لناظره قریب
صبح روشن بسیار نزدیک است 

صلاح زواوی  - سفیر دولت فلسطین و مقدم السفرای نمایندگی‌های دیپلماتیک

کد مطلب: 92857
 
Share/Save/Bookmark