میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی جامعه خبر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۲
 
 
توسعه و ارتقای تجهیزات پلیس با استفاده از فناوری های نوین
توسعه و ارتقای تجهیزات پلیس با استفاده از فناوری های نوین
 
در گذشته خلاء هایی را در بخش تجهیزات و فناوری ها داشتیم و برای تکمیل شدن آن نیاز به پیشرفت فناوری تجهیزات دیده می شد و یکی از موضوعات ما در جلسات این بود که چگونه سرعت بیشتری را برای اجرای ماموریت های پلیس داشته باشیم که خدمات دهی و سرعت عمل در مقابل نیازهای جامعه بیشتر باشد .
سرتیپ پاسدار دکتر حسن رستگار پناه در بازدیدی که از هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم و تجهیزات ایمنی و امنیتی و پلیسی در مصلای امام خمینی داشته ام شرایطی را دیدم که در بخش خصوصی در تشکیلات های مختلفی قدم جلو گذاشته است.
وی تصریح کرد: نیاز مدیریتی خود سازمان نیروی انتظامی هم این را درک کرده و به سرعت در حال پیشرفت استفاده از تجهیزات فنی و فناوری های روز تلاش می کند.
سرتیپ پاسدار رستگار پناه در ادامه عنوان کرد: امروزه شرایط موجودی که کشور دارد به تعبیر بیرون ،تحریم هستیم غافل اینکه ظرفیت بیرونی ما با نسل جوانی روبرو است که با تلاش مستمر نسل جوان برای دستیابی به علوم مختلف شرایط عبور از تحریم را برای کشورمان ایجاد کرده است.
جانشین قرارگاه بروجردی افزود: مهم این است که مدیریت کشور نگاه به داخل داشته باشد و این ظرفیت ها بخوبی شناسایی کند و راههای را باز کند که نیازهای آینده کشور را تامین کند .
عمدتا پلیس یک مرجعی است که پناهگاه مردم است و شرایط را برای مردم طوری دنبال می کند که مردم با اطمینان خاطر و امنیت کامل بتوانند در رشد و توسعه کشور خود و درآمد های خودشان تلاش بکنند و ما وظیفه داریم با این نوع نگاه در نمایشگاه ها شرایط مناسبی برای دسترسی به فناوری های مختلف و خلاقیت ها ایجاد کنیم
دکتر رستگار پناه تاکید کرد: از طرفی شناخت ظرفیت آینده را می توان با نگاه ویژه به این نمایشگاه به چرخش درآورد زیرا اگر ما خوب بتوانیم فناوری تجهیزات و فناوری روز را با مدیریت کنار هم قرار دهیم، ارزش افزوده ای را برای ما ایجاد می کند که این ارزش افزوده می تواند برای کشور بهره بیشتری داشته باشد
ان شاالله این نمایشگاه بتواند با تامل و همفکری و ایجاد فضاهای مناسب در سیستم پلیس تاثیر گذار باشد.
هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم و تجهیزات ایمنی و امنیتی و پلیسی صبح روز گذشته هشتم مهرماه ۹۸ با حضور فرمانده ناجا هجدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیس در مصلای امام خمینی (ره) با موضوعات توسعه و ارتقاء کمی‌و کیفی تجهیزات پلیس و استفاده از فناوری‌های روز ، گسترش فرهنگ استفاده از تجهیزات ایمنی در جامعه، حمایت از نخبگان و مخترعان فعال و کمک به تجاری‌سازی ایده‌ها و طرح‌ها، ساماندهی فعالان حوزه پلیسی و مدیریت و هدایت ظرفیت‌های این بخش ، فناوری اطلاعات و ارتباطات ، حمل و نقل، تسلیحات و مهمات، نظارت تصویری و تجهیزات مراقبتی، ایمنی آتش نشانی، امداد و نجات افتتاح شد.
گفتنی است هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم و تجهیزات ایمنی و امنیتی و پلیسی تا یازدهم مهر در مصلی امام خمینی ( ره ) دایر خواهد بود.
کد مطلب: 111019
 
Share/Save/Bookmark