میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی جامعه خبر
۱۱
تاریخ انتشار : جمعه ۶ خرداد ۱۳۹۰ ساعت ۰۴:۴۸
 
 
آخرین جمله قاتل سریالی زنان قبل از اعدام +عکس
آخرین جمله قاتل سریالی زنان قبل از اعدام +عکس
 
ساعت ۶:۳۰ صبح امروز قاتل سریالی ۵ زن در حالی که دو خودروی پلیس خودروی حامل وی را اسکورت می کردند به محل اجرای حکم آورده شد.
به گزارش برنامهدی-قاتل- وقتی به محل اجرای حکم رسید برای آخرین بار با برادرش خداحافظی کرد. نماینده دادستان قزوین قبل از اجرای حکم گفت: بر اساس رای شعبه دوم دادگاه کیفری استان قزوین مهدی فرجی به اتهام قتل عمد ۵ زن به نام های کیمیا، اقدس، یاسمن، محترم و کبری، همچنین سرقت طلا و پول قربانیان دستگیر و با توجه به کشف اموال متهم در صحنه جرم کشف اموال قربانیان در خودروی قاتل، وجود خون مقتولان در خودروی، اقرار سریع متهم در جلسات متعدد، گزارش پزشکی قانونی که وجود جنون را در قاتل را منفی دانسته و ملاحظات دفاعیات وکیل مدافع در جلسه دادگاه، ارتکاب قتل محرز شده و به ۵ بار اعدام در ملاء عام، دو سال حبس تعزیری و ۸۴ ضربه شلاق محکوم شد.
حکم صادره در روز ۲۲ دی ماه سال ۸۹ از سوی قضات شعبه ۶ دیوان عالی کشور تایید شد و با استیذان از رییس قوه و درخواست اولیای دم امروز در ملاء عام اجرا می شود.
در ادامه مراسم مهدی اجازه خواست تا صحبت کند. میکروفن در اختیارش قرار گرفت. او گفت:از همه مردم قزوین به دلیل ایجاد رعب و وحشت عذرخواهی می کنم و از اولیای دم می خواهم مرا ببخشند و حلال کنند. از خانواده ام خواستم برایم حلالیت بگیرند.
امروز از کرده خودم پشیمانم و به افرادی که فکر اعمال مجرمانه را دارند توصیه می کنم به دنبال خلاف نروند چرا که آخرش پشیمانی است و به سزای اعمالشان می رسند. در این مدت نیز توبه کردم و امیدوارم خدا توبه ام را قبول کند.
در حالی که عقربه به ساعت ۷ نزدیک می شدند متهم بالای چارپایه قرار گرفت و طناب دار به دور گردنش انداخته شد. پسر یاسمن – یکی از مقتولان -به نمایندگی از اولیای دم چارپایه را کشید و حکم را اجرا کرد. پس از گذشته ۴۵ دقیقه نیز جسد به پایین منتقل شد. با تایید مرگ از سوی پزشک پزشکی قانونی جسد مهدی برای تحویل به خانواده اش از محل منتقل شد.
کد مطلب: 65271
 
Share/Save/Bookmark
 


بیکار
۱۳۹۵-۰۵-۲۴ ۱۳:۲۵:۲۱
اینها که فقط از جامعه استفاده کردن و ضرر رسوندن نباید به راحتی اعدام بشن.. حداقل یه استفاه ای از شون بکنید..
مثلا برای پاکسازی میدان مین یا در جنگ با اشرار از اینها استفاده کنید و ...
۱۳۹۳-۰۷-۰۸ ۰۵:۲۷:۴۹
...حقش بود اول ....بد میکشتنش
۱۳۹۳-۰۵-۱۳ ۰۱:۴۱:۴۵
یعنی متاسفم واسه اینجور ادما که انقدر راحت هر کاری میخوان میکنن بعد حلالیتم میخوان.
۱۳۹۲-۱۲-۰۹ ۱۸:۴۳:۴۰
احسنت به گوینده پیغام زیر واقعا باید منطقی به قضایا نگاه کرد
۱۳۹۲-۱۲-۰۸ ۰۰:۰۶:۴۹
زود قضاوت نکنید اگر برخی ازاین ناهنجاری هارو ریشه یابی کنید به این نتیجه خواهید رسید که عوامل محیطی و کمبود های عاطفی دراین اتفاقات موثر بوده همیشه از خداوند بخواهیم که مارا کمتر از آنی به خودمون وانگذاره ....
هیمن
۱۳۹۲-۱۰-۳۰ ۱۵:۴۰:۴۰
به نظر من باید این جور حیوان هارو سنگسار کنند
۱۳۹۲-۱۰-۱۰ ۱۶:۲۵:۴۸
هرچی سر این کثافتا بیاد کمه حقشه
۱۳۹۲-۱۰-۱۰ ۱۶:۲۴:۵۳
ک
مجید
۱۳۹۲-۰۸-۲۸ ۲۱:۵۶:۵۶
کثافت خدا ترو ببخشه؟ خدا به حق پنج تن هر لحظه عذابشو شدیدتر کنه تف به روحش
حدیث
۱۳۹۲-۰۷-۰۲ ۱۰:۳۹:۳۱
نمیدونم چرا بعضیا کاری می کنن که عاقبتشو میدونن.خیلی دل می خواد بتونی جون یه نفرو بگیری بعد چطور می تونن طلب ببخشش کنن؟چرا به این فک نمی کنن که براهمه س خترین لحظه کشیدن چهار پ ایه ست .
وحید
۱۳۹۱-۱۲-۱۳ ۲۱:۴۸:۴۷
من خودم سرباز زندان رجایی شهر بودم تا دلتونم بخواد تو زندان زیر پای اعدامیا کشیدم اینجور آدما حقشونه 10 بار هم پشت سر هم اعدام بشن باز کمه