داخلی گوناگون خبر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۵۹
 
 
چهره در قاب
چهره در قاب
 
رئيس كميسيون اصل 44 مجلس گفت: دولت تصميم خود را گرفته و با به پايان رسيدن تعطيلات "نيمه شعبان "، عبدالرضا شيخ‌الاسلامي را به عنوان وزير وزارتخانه تازه تشكيل تعاون، كار و رفاه معرفي خواهد كرد. دولت بعد از بررسي‌هاي لازم به اين نتيجه رسيده است كه عبدالرضا شيخ‌الاسلامي "وزير كار " را به عنوان وزير قطعي و جديد وزارتخانه تازه تشكيل تعاون، كار و رفاه معرفي كند.
آقا اگر مي شود همين قبل از تعطيلات قال قضيه را بكنيد و وزير به مجلس بيايد، چون ممكن است همين تعطيلات دو، سه روزه باعث شود جناب شيخ الاسلام "كار"هاي ديگري را هم قبول مسئوليت كنند و آنوقت وزارتخانه اي با پنج،‌شش شرح وظيفه جديد روي دست مجلس بماند.
***
مدير عامل شركت كنترل ترافيك شهرداري تهران با اعلام خبر آماده‌سازي نسل دوم كارت بليت‌هاي الكترونيك گفت : كارت‌هاي شهروندي كه براي استفاده شهروندان از امكانات مختلف خدماتي، تفريحي، رفاهي و ورزشي و نيز خريد و استفاده از وسايل نقليه عمومي كاربرد دارند، از جمله ساز و كارهاي نيل به ايده شهر الكترونيك هستند كه بارها مورد تأكيد شهردار تهران قرار گرفته است. از جمله مزاياي استفاده از كارت شهروندي عدم نياز به همراه داشتن پول نقد است.
آقا شما نگران همراه داشتن پول نقد مردم نباشيد. خدا را شكر با قيمت هاي اجناس و همينطور نرخ هاي بي در و پيكر حمل و نقل عمومي، هم مي شود پول نقد را از جيب مردم خارج كرد. ديگر نيازي به كارت الكترونيك نيست.
***
رئيس كل بانك مركزي گفت: طرح پيشنهادي بانك مركزي را براي حذف 4 صفر از پول ملي در هيئت دولت مطرح كرديم كه اعضاي هيئت دولت با كليات آن موافقت كردند. براين اساس قرار شد آن بخش از جزئيات طرح كه شامل نام واحد پول ملي جديد و جزء اعشار آن است به زودي از طريق سايت بانك مركزي به نظرخواهي عمومي گذاشته شود.
مي شود به جاي نظرخواهي عمومي، صفرهاي پول ملي را به مزايده گذاشت. اينطوري خيلي هم بهتر است. اصلا اين روزها هر چيزي را كه مي خواهند ارزش بيشتري پيدا كند به مزايده مي گذارند. خب ما هم اين صفرهاي ناقابل را به فروش برسانيم بهتر است.
کد مطلب: 67378
 
Share/Save/Bookmark