میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست گزارش
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۷
 
 
اول چل چلی انقلاب
اول چل چلی انقلاب
 

اینجا ایران زمین است، سرآمد خوبان جهان، اینجا ایران اسلامی است، زمینه ساز استقرار حکومت مهدوی(عج) که داد گستر در عالم است. مردم ایران همه در انتظار ظهور موعود هستند و این وعده صادق الهی نزدیک است، چرا که مریدانی دارد که از اعماق وجود خود، قلب‌های عاشق خود را برای قدوم مبارک منجی عالم بشریت فرش کرده‌اند تا سردار و سالار دل‌ها قدم بر آنها بگذارد. عشق به وجود مبارک و نازنین مهدی (عج) است که این مردم را به میدان می‌آورد، در حالی که سختی‌ها و دشواری‌های زندگی آنها را در فشار قرار داده اما پا به رکاب و پایدار و پاینده همچنان در صف سربازان عصر ظهور و حضور ایستاده‌اند و مقاومت می‌کنند.
کدام امتی را می‌توان در این دنیا یافت که چنین در میدان حضور داشته باشند و دشمن را خشمگین کنند؟ دشمنی‌ که ۴۰ سال است توطئه و دسیسه و نیرنگ می‌کند تا شاید بتواند انقلاب مردم ایران اسلامی را فرو بریزد.اما با تأسی از صاحب این سرزمین مهدی صاحب الزمان و پیروی از ولی فقیه و رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله خامنه‌ای چنین نشده و نخواهد شد.
مردم حامی انقلاب خود هستند و این وفاداری به انقلاب اسلامی ایران،‌ قلبی است، اعتقاد راسخی است که شکست ناپذیر است. هر اندازه ناملایمتی از سوی دشمنان و ضعف برخی مسئولین در کشور ایجاد شود، مردم در اصل انقلاب اسلامی تردید نمی‌کنند.
روز گذشته همه ایران بپا خاست تا بار دیگر بگوید،‌آمریکا از ما عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر!
اینجا ملک سلیمانی است، همان که مردم برایش سنگ تمام گذاشتند و تاریخ را شرمند خود کردند.
در هیچ برهه‌ای از تاریخ نمی‌توان یافت که مردم اینگونه وفادارانه به بدرقه سردار خود بشتابند و در چهلمین روز شهادت او بار دیگر قیام کنند علیه دشمنی که ناجوانمردانه مرد بزرگی از تبار مالک اشتر و آرش را از آنها گرفت.
مردم در همه شهرهای بزرگ و کوچک این دیار به میدان آمدند تا بگویند،‌ ما تا پیروزی نهایی که بسیار نزدیک است، پابرجا هستیم.
آمدند بگویند،‌پای انقلاب ایستاده‌ایم حتی اگر برخی در این راه بیراهه رفتند. می‌مانیم چون می‌دانیم که انقلاب حق است چرا که معجزاتی را در این ۴۰ سال انقلاب دیده‌ایم که حقانیت آن را به اثبات رسانده است. اینجا ایران است، چهل و یکمین سالگرد جشن انقلاب، ساعت به‌وقت خروش و همراهی، آری اینجا ایران زمین است، جغرافیایی از خزر تا خلیج‌فارس که مردمانش دنیا را مبهوت مقاومت و عشق به رهبر و سرزمینشان کرده‌اند. از شرق تا غرب، از شمال تا جنوب ملتی بزرگ در اربعین سردار دل‌ها فریاد زدند که «هستیم بر سر عهدی که بستیم»، پابرجا و استوار…
امروز پیام خروش ملت ایران خطاب به استکبار جهانی و دشمنان این آب‌وخاک این بود که ما همچنان در صحنه هستیم و پای آرمان‌ها و ارزش‌های خود ایستاده‌ایم و بار دیگر لبیک گفتیم به ندای رهبرمان که گفته بود: «ان‌شاءالله دشمنان ما خودشان خواهند دید حضور عظیم مردمی را در میدان‌ها و در خیابان‌ها؛ ما راجع به آن خیلی صحبتی نداریم، ان‌شاءالله ملّت ما با همین حضورشان ضربه‌ی کوبنده‌ای بر سیاست‌های دشمن وارد خواهند کرد.»
چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران رنگ و بوی سردار دلاور اسلام را داشت و همه از حاج قاسمی گفتند که عمرش را صرف مبارزه با استکبار و تأمین امنیت کشور کرد و در این راه به شهادت رسید.
۲۲ بهمن امسال یکی از سردترین روزهای زمستان را به خود دید،‌ اما مردم با وجود سرمای شدید و زیر بارش برف و باران آمدند،‌ آمدند تا بگویند سربازان مهدی موعود هستند و در انتظار ظهور این خورشید عالم تاب به قیام خود علیه ظلم و ستم ادامه می‌دهند. لشکر سربازان ایرانی قیام نهایی و انقلاب آخرالزمانی آماده است. دشمن از فهم این مکتب مهدوی عاجز است که همچنان کورکورانه فتنه می‌کند و دسیسه می‌چیند. اگر از سپاه مهدی(عج) سرداری چون حاج قاسم سلیمانی را از ما گرفتند، میلیون‌ها قاسم سلیمانی دیگر پا به میدان نبرد گذاشتند. همه آنهایی که در ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ به میدان آمدند قاسم سلیمانی‌هایی هستند که همه معادلات جبهه کفر و نفاق را بر هم خواهند زد.
روایت مردم ایران روایت عشق به انقلابی است که به قیام جهانی مهدی موعود (عج) متصل می‌شود.
چهل سالگی انقلاب ایران اسلامی، نشانه‌های پختگی، بصیرت بیشتر، پایداری و اعتقاد استوار به مکتب علوی و حسینی و مهدویت است و در این راه تا قله راهی نمانده است، اندکی صبر سحر نزدیک است.

کد مطلب: 112784
 
Share/Save/Bookmark