داخلی گوناگون خبر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۳۸
 
 
جمع اضداد
مهدي رجبي:
پيشكسوتان پرسپوليس، فقط و فقط محض رضا خدا دور هم جمع مي شوند، كجا؟ در باشگاه استيل آذين كه مالكش علاقه وافري به سرپرست فعلي باشگاه پرسپوليس دارد!
دور هم جمع مي شوند و برنامه مي ريزند و آنها هم كه نيامده اند حمايت مي كنند و قرار مي گذارند باشگاه را بخرند تا غريبه ها را بيرون كنند. از دايي به خاطر قهرماني پرسپوليس در جام حذفي تقدير مي كنند و مديريت را به خاطر عنوان چهارمي در ليگ تقبيح مي‌كنند! ياللعجب،‌بردها مال سرمربي است و باخت ها براي مدير.
بعد هم همه دوستاني كه تا پيش از اين سايه يكديگر را با تير مي زدند، حالا تصميم مي گيرند كه دلشان براي اين تيم و هوادارانش بسوزد. بابا دست مريزاد. ما كه مرديم از اين همه عرق به باشگاه!
اما جسارتا بد نبود يك كمي هم با اين هواداران كه شما خودتان را سينه چاك آنان مي دانيد روراست بوديد. كاش هدفتان را يك چيز ديگر اعلام مي كرديد. همان كه در دلتان جا مانده است.
مردمي كه فوتبال را مي فهمند، قطعا نيات آدم هايي كه حالا دلسوز شده اند و دست به خير و كمك هم پيدا كرده اند را مي دانند و تشخيص مي دهند.
مردم مي فهمند بعضي از اين پيشكسوتاني كه تا ديروز استاد زيرآب زدن بودند و به صغير و كبير براي رسيدن به اهدافشان رحم نمي كردند، حالا چرا دست در گردن هم انداخته اند و دست به دست هم داده اند به مهر! كه تيم خود را كنند آباد؟ زهي خيال باطل. مردم را‌... فرض نكنيد آقايان دلسوز.
پي نوشت: نگارنده هيچ دل خوشي از سرپرست موقت فعلا هميشگي پرسپوليس ندارد و سنگ هيچ‌كس را به سينه نمي زند، اما برخي تحركات مشكوك معنا و مفهومي مي‌دهد كه نمي‌توان از كنار آن به سادگي گذشت.
کد مطلب: 67288
 
Share/Save/Bookmark