میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۲
 
 
جزئیات جدید از عملیات سپاه علیه تروریست‌ها در شمال عراق
انهدام تمام نقاط کلیدی و مرکزی ضدانقلاب
فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) با تشریح جزئیات ‌عملیات سپاه علیه تروریست‌ها در شمال عراق گفت:‌‌ تمام نقاط کلیدی و مرکزی ضدانقلاب را نابود کردیم.
سردار محمدتقی اوصانلو در آیین تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس در ارومیه با گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: در زمان هشت سال دفاع مقدس، رزمندگان اسلام با تمام قوا در برابر دشمنان جنگیده و ۲۰۰ هزار شهید تقدیم انقلاب شد.
وی در ادامه تصریح کرد: در پیامی که اخیرا سرلشکر باقری جانشین کل نیروهای مسلح فرمود، تذکرات جدی به اشرار و گروه‌های معاند در شمال غرب کشور و به اقلیم کردستان عراق داده شد چون آنان در نقاط سخت و مخفی لانه گرفته بودند تا بتوانند در کشور ناامنی به وجود آوردند اما تمامی آن نقاط شناسایی شد.
فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) گفت: بنابراین نقاط کلیدی و مرکزی آنها توسط جمهوری اسلامی ایران شناسایی و مورد هدف قرار گرفت و در این راستا فرمانده نیروی مسلح کشورمان به آمریکایی‌ها و دولت مرکزی عراق تاکید کرد که اشرار باید از منطقه جمع‌آوری شوند.
وی در ادامه با تاکید بر اینکه اگر کسی علیه نظام توطئه کند، چه آمریکا و چه صهیونیست باشند خط قرمز جمهوری اسلامی ایران است و مورد هدف قرار می‌گیرد افزود: نیروهای نظامی کشورمان در کنار سنگرهای آمریکایی در سوریه، مقرر گروه‌های داعشی و ضدانقلاب را مورد هدف قرار داده و این اقتدار و قدرت جمهوری اسلامی را نشان می‌دهد.
سردار اوصانلو اظهار داشت: توان نظام اسلامی تا آنجاست که در هر گوشه‌ای، یگان‌های کشورمان اعم از سپاه و ارتش حضور داشته و امنیت را برقرار می‌کنند و اگر دشمن بخواهد وارد کشورمان شود، گوش آنها را گرفته و اسیرشان می‌کند.
وی تاکید کرد: این درس اقتدار در نیروهای مسلح، توسط امامین انقلاب داده شده است و در هر عرصه‌ای، امام و رهبری در طول هشت سال دفاع مقدس هدایت‌گر بودند تا جایی که امروز ایران اسلامی یکی از مقتدرترین کشورهای منطقه است و حرفی برای گفتن دارد.
فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) با اشاره به اینکه امروز عده‌ای از گروهک‌های تروریستی در جمع روستاییان پنهان شده و از مردم منطقه به عنوان سپر استفاده می‌کنند تصریح کرد: امروز توان نیروهای مسلح به حدی رسیده که می‌تواند گروهک‌های تروریستی را با موشک‌های نقطه‌زن مورد هدف قرار داده و از امکاناتی مانند پهپاد برخوردار است و بیشترین رصد را در منطقه انجام می‌دهد.
کد مطلب: 119750
 
Share/Save/Bookmark