میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست گزارش
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۷
 
 
می‌آییم برای تشکیل مجلس قوی
می‌آییم برای تشکیل مجلس قوی
 

فردا می‌آییم تا با انتخاب خوب خود یک مجلس قوی برای ایران قوی بسازیم.
انتخابات این دوره مجلس شورای اسلامی به واسطه بسیاری از اتفاقات و تحولات اهمیت ویيه‌ای یافته است، این اهمیت از آنجا سرچشمه می‌گیرد که همه فشارهای سیاسی و اقتصادی دشمنان ناکام مانده و می‌رود تا به بی خاصیتی برسد.
تحریم اقتصادی و تهدیدات نظامی نتوانست آمریکا را به اهداف خود برساند و اکنون سعی دارد تا با ایجاد فضای نامیدی در کشور،‌مردم را از رفتن پای صندوق رأی پشیمان کند. انتخابات و حضور گسترده مردم پای صندوق‌های رأی مولفه قدرت برای ایران اسلامی است، قدرتی که به واسطه وجود مردم ایجاد شده است.
آمریکا در ماجرای جمهوری اسلامی ایران بیشتر از هر چیزی، از مردم ایران اسلامی خشمگین است چرا که تاکنون هر دسیسه، توطئه و دشمنی علیه ایران انجام داده به خاطر پایداری مردم خنثی شده است. اگر مردم در کارزار نبرد مقابل دشمنان ایستادگی نمی‌کردند و از انقلاب خود حراست نمی‌کردند، دشمنی‌ها تأثیر خود را می‌گذاشت و توطئه‌ها و دسیسه‌ها به نتیجه می‌رسد.
دشمنی آمریکا و دیگر رژیم‌های وابسته به آن علیه جمهوری اسلامی ایران،‌توهم توطئه نیست، بلکه واقعیتی است که وجود دارد. قدرت ایران اسلامی که نشأت گرفته از حمایت و ایستادگی مردم است، آمریکا را خشمگین کرده، هنگامی که میلیون‌ها نفر از مردم ایران برای سردار دلاور خود به میدان می‌آیند و او را آنگونه باشکوه تشییع می‌کنند، عصبانیت دشمن افزایش می‌یابد و این عصبانیت است که حقانیت انقلاب اسلامی ایران را ثابت می‌کند. فردا مردم ایران بار دیگر و حتی پرشکوهتر از گذشته به میدان نبرد با دشمنان می‌آیند تا با انتخابی آگاهانه تر از گذشته مجلسی را برای دوره آینده تشکیل دهند که دارای ویژگی‌های واقعی یک مجلس قوی و کارآمد باشد.
مجلسی قوی برای ایران قوی، با نمایندگانی انقلابی، جهادی،‌متعهد و مؤمن، کارآمد و دلسوز تا انگیزه‌های لازم برا نیز در جامعه ایجاد کند و در این میان،‌با حضور گستدره مردم پای صندوق‌های رأی مسئولیت و وظیفه نمایندگانی که وارد خانه ملت می‌شوند، بسیار سنگین‌تر و حساس‌تر از گذشته خواهد بود. کشور نیازمند یک مجلسی که بتواند ضعف‌ها، کاستی‌ها،‌ناکارآمدی‌ها و مشکلات موجود را حل کند،‌مشکلاتی که بیشتر بر محور مسائل اقتصادی و معیشتی است.
انتخاب خوب و آگاهانه است که می‌تواند مجلسی قوی را تشکیل دهد و این انتخاب آگانه با مشارکت حداکثری مردم میسر خواهد شد. فردا،‌ روزی است که می‌تواند آینده کشور را به گونه‌ای دیگر رقم بزند، هر ایرانی با درک شرایط منطقه و دنیا با هر دیدگاهی می‌تواند صحنه‌هایی را شکل دهد که نشان دهنده شکست دشمن در طرح پایین آوردن مشارکت حداکثری دشمنان باشد. تنها کافی است به توصیه‌ها و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در باره انتخابات و اهمیت آن توجه ویژه کرد تا پی به حساسیت این مقطع برد. یادمان نرود سردار دلیر ایران اسلامی حج قاسم سلیمانی،‌ خود را فدای ایران و مردم کرد تا مردم در چنین روزهایی،روزهای انتخابات بتوانند در امنیت و آرامش کامل پای صندوق‌های رأی حاضر شوند و افرادی را وارد خانه ملت کنند که اندکی از ویژگی‌های سردار دلاورشان را داشته باشد. جمعه دوم اسفند ماه ۱۳۹۸ با حضور گسترده مردم ثبت در تاریخ جهان خواهد شد همانگونه که مراسم تشییع پیکر شهید حاج قاسم سلیمانی در تاریخ به ثبت رسید و در یادهای همگان خواهد ماند.

کد مطلب: 112892
 
Share/Save/Bookmark