داخلی گوناگون خبر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ تير ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۳۱
 
 
تحليل اخبار روز
تحليل اخبار روز
 
رئیس کمیسیون شهری : طرح واگذاري هزار متر زمين به هر ايراني اجرایی نمی شود چون زمین آماده برای واگذاری نداریم مگر قرار باشد در دشت لوت این کار انجام شود.
ملاحظه كرديد؟ به جاي اينكه در اين مهرورزي كمك كنند چوب مي گذارند لاي مهرورزي ديگران و نمي گذارند بقيه به مهر و مهرورزي شان برسند.خودشان مهرورزي بلد نيستند گير مي دهند به مهرورزي ديگران! بعد از سالي بوقي يكي مي خواهد 1000 متر زمين بدهد كه در آن باغشهر و ويلاي تريبليكس بسازيم آن وقت بعضي ها از اين حرف ها مي زنند و كام مهرورزي ما را تلخ مي كنند.بچه مي ترساني؟ مگر كوير لوت چه اشكالي دارد؟خيلي هم خوب است. بيابان هاي اطراف تهران هم باشد خوب است. اصلا همانجا را كه بيماران در آن رها شده اند هم حرف ندارد. پاكدشت ورامين هم بد نيست. كهريزك هم خوب است.
تحليل سياسي: زمين آماده نداريم اما انتخابات كه سر موعد برگزار مي شود.
ضرب المثل شيرين فارسي : هر چه از دوست مي رسد نيكوست/گر چه در لوت و قشم و در ماكوست
قطعه ادبي: چرا زحمت كشيدين/چرا بيشتر ندادين/چرا ويلا ندادين/كنار دريا ندادين؟
يك خبرگزاري نوشته معاون سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد از سفر معاون اول رئیس جمهور به عراق در روز چهارشنبه خبر داد و گفت: بیش از 200 نفر از تجار و نمایندگان شرکت های بزرگ ایرانی و 7 یا 8 وزیر در این سفر حضور دارند.
تحليل سياسي: دوست هميشگي و دشمن هميشگي وجود ندارد.
تحليل ديپلماتيك: يكي مي خواهد برود عراق و ديپلماسي فعال بكند آن وقت الكي وقت دويست نفر ديگر را مي گيرد.
تحليل ادبي: اي كاروان آهسته ران آرام جانم مي رود.
تحليل اسكندر مقدوني: والله آن قديم ها كه ما براي كشورگشايي مي رفتيم همين تعداد آدم را دنبال خودمان راه مي انداختيم.
تحليل ننجون: هم ديدار يار و هم زيارت! التماس دعا عزيزان التماس دعا...
حالا اين خبر را بخوانيد:
آموزش و پرورش استان کرمان، کتک زدن بچه ها در فیلم معروف به "روستای تاشکی" کرمان را دروغ خواند و رسما تکذیب کرد.
اين خبر كلا بي ربط است. نه به كوير لوت ربط دارد و نه به كهريزك و انتخابات و نه به مهرورزي و نه به باغشهر و نه به لشكر كشي دويست و چند نفره برادر رحيمي به عراق و نه به كودك آزاري و نه به بيماراني كه در كشتزارهاي اطراف تهران رها شده اند و نه به حذف احتمالي يارانه و نه به سقوط توپولف و نه به وزارت امور خارجه و نه به ...
اين ننجون را كه به حال خود رها كني تا ساعت ها مي نشيند و مهمل مي بافد. ستون تمام شده و اين پيرزن عوام همچنان كتك خوردن چند كودك متخلف را كرده توي بوق و دارد براي استكبار جهاني خوراك مي پزد.والله شرم و حيا هم چيز خوبي است...
کد مطلب: 67152
 
Share/Save/Bookmark