میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی ورزش خبر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۱ ساعت ۲۰:۴۵
 
 
علی پروین: متاسفانه دوباره پرسپولیس را دست من دادند
تمام شد؛ یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس
تمام شد؛ یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس
 

یحیی گل‌محمدی به عنوان سرمربی جدید پرسپولیس انتخاب شد.
نشست اعضای کمیته فنی باشگاه پرسپولیس در نشست روز گذشته خود، یحیی گل‌محمدی را به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال این باشگاه انتخاب کردند. براساس تصمیم آنها مقرر شد سرمربی جدید سرخپوشان زیر نظر علی پروین به فعالیت بپردازد.
نشست کمیته فنی باشگاه پرسپولیس با حضور محمد رویانیان، محمود خوردبین، علی پروین، ابراهیم آشتیانی، رضا وطنخواه، حمید استیلی و افشین پیروانی و در غیاب جعفر کاشانی برگزار شد که اعضا پس از بحث و بررسی در مورد وضعیت کادرفنی، تصمیم به برکناری مانوئل ژوزه و انتخاب یحیی گل‌محمدی به عنوان سرمربی پرسپولیس گرفتند.
این انتصاب با توجه به نتایج ضعیف مانوئل خوزه و حضور گل‌محمدی با تصمیم مسئولان پرسپولیس به عنوان دستیار مانوئل، از قبل نیز محتمل به نظر می‌رسید. با این حال تکلیف خوزه به درستی مشخص نشد و براساس اعلام رویانیان قرار شد در ۴۸ ساعت آینده تصمیم نهایی در مورد او گرفته شود.
این اتفاق در حالی رخ داد که مدیر عامل باشگاه پرسپولیس همچنان تاکید دارد مانوئل خوزه از سمتش برکنار نشده و باید در جلسه بعدی با حضور وی و اعضای کمیته فنی تصمیم نهایی در مورد نحوه ادامه همکاری با این سرمربی پرتغالی اتخاذ شود.

علی پروین: روی نیمکت نمی‌نشینم
علی پروین پس از نشست کمیته فنی باشگاه پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار کرد: متاسفانه پرسپولیس را دوباره دست من دادند و قرار است تا زمانی که تکلیف سرمربی تیم مشخص شود من به پرسپولیس کمک کنم. وی در پاسخ به این سوال که یعنی دوباره گرمکن می‌پوشید و روی نیمکت پرسپولیس می‌نشینید گفت: نه، گرمکن نمی‌پوشم، البته من از کت و شلوار هم خوشم نمی‌آید اما روی نیمکت نمی‌نشنیم.

نمره تجدیدی به خوزه
محمد رویانیان هم پس از نشست کمیته فنی باشگاه پرسپولیس گفت: در این جلسه که ۳-۴ ساعت به طول انجامید، در خصوص ۳ بخش بحث و تبادل نظر شد.
وی اضافه کرد: در بخش نخست عملکرد کادر فنی توسط کمیته فنی بصورت جداگانه مورد ارزیابی قرار گرفت و پیروانی و وطنخواه هم گزارش کاملی از عملکرد کادر فنی و بازیکنان در ۱۷ بازی گذشته پرسپولیس را مطرح کردند. بر اساس این گزارش‌ها کمیته فنی نمره قبولی به خوزه ندادند.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اشاره به اینکه کمیته فنی تصمیم‌گیری در مورد خوزه را بر عهده وی گذاشت، تصریح کرد: باشگاه تصمیم می‌گیرد که این مربی با پرسپولیس ادامه همکاری داده یا قطع همکاری شود اما بنده تا ۴۸ یا ۷۲ ساعت آینده در این خصوص نظر خواهم داد.
وی اضافه کرد: بخش دوم در مورد عملکرد بازیکنان بود که کمیته فنی معتقد است ۱۰ بازیکن تیم ملی و نفراتی که در گذشته تیم ملی بوده‌اند، در این فصل عملکرد خوبی نداشتند. کمیته فنی با توجه به هزینه‌ها و گرانی‌ها به تک تک بازیکنان نمره دادند. همچنین بخش‌نامه‌ و گزارشی از سوی کمیته فنی به سالارکیا می‌دهیم تا در مورد این نفرات رای صادر شود.
رویانیان با بیان اینکه در روزهای آینده در خصوص اینکه اگر مانوئل برود یا بماند چه اتفاقی خواهد افتاد، تصمیم‌گیری می‌کنیم و اظهار داشت: اگر قرار شد مانوئل برود، گل‌محمدی با نظر کمیته فنی زیر نظر علی پروین کارش را ادامه می‌دهد تا سرمربی مشخص شود.
وی اضافه کرد: گل‌محمدی الان سرمربی است که اگر رفتن خوزه قطعی شود، بعد تصمیم‌گیری اصلی را انجام می‌دهیم که چه کسی سرمربی شود. یحیی جانشین سرمربی است تا پس از رفتن مانوئل، کمیته فنی هفته آینده تشکیل جلسه داده و در این خصوص اعلام نظر کند.مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد باقری هم به ذکر جمله "مخلص باقری هستیم" بسنده کرد.

کد مطلب: 78790
 
Share/Save/Bookmark