داخلی گوناگون خبر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۰ ساعت ۱۰:۴۶
 
 
چهره در قاب
چهره در قاب
 
سرپرست وزارت صنايع و معادن گفت: صنعت خودرو با اتكا به دانش متخصصان داخلي، پيشرفت هاي خوبي در عرصه ساخت و طراحي خودرو بدست آورده كه با تلاش بيشتر، مي توان خودروهاي قابل رقابت در تمام بازارهاي جهاني را در كشور توليد كرد. با برنامه ريزي صورت گرفته و با مشاركت بخش خصوصي در ساخت بسياري از قطعات خودرو به خودكفايي كامل دست پيدا خواهيم كرد.
جسارتا ما تا آنجا كه يادمان مي آيد طراحي خودرو در كشور ما معمولا روي يكي دو خودرو بيشتر انجام نمي شود و خودروسازها همه هنرشان را در تغيير صندوق عقب، چراغ ها، گلگير و سپر و يا جلو داشبورد خرج مي كنند.
***
وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي گفت: اجراي طرح تفكيك جنسيتي در دانشگاه‌هاي علوم پزشكي با توجه به نوع دروس ارائه‌شده، امكانپذير نيست.با توجه به اينكه دروس ارائه شده براي تمام اقشار شامل مؤنث و مذكر است، قاعدتاً امكان تفكيك جنسيتي در دانشگاههاي علوم پزشكي وجود ندارد.
چرا امكانش وجود ندارد. مي شود كلاس را همزمان برگزار كرد، اما قبلش بايد چند تا از اين بلوك‌هاي گچي پيش ساخته تهيه و زحمت ديوارچيني را يكي از اساتيد بنا انجام دهد. به اين شكل هم تفكيك جنسيتي صورت گرفته و هم دروس ارائه شده به مذكر و مونث آموزش داده مي شود.
***
سرپرست باشگاه استقلال پس از حضور در اردوي آبي‌ها در كردان كرج گفت: امسال تيم را براي قهرماني مي‌بنديم. براي قهرماني ليگ خيلي انگيزه داريم، اما من هدف بزرگ‌تري دارم، آن‌هم قهرماني در آسيا است.
حاجي جان تو را به خدا بي خيال اين انگيزه شخصي تان شويد. اگر قرار باشد شما به هدف بزرگتان برسيد، حالا حالاها ماندني خواهيد بود و هواداران هم "دستشان كوتاه و خرما بر نخيل" خواهند بود.
لطفا اين اهداف بزرگ را بگذاريد براي بعد و براي بعدي ها.
کد مطلب: 67224
 
Share/Save/Bookmark