میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی جامعه خبر
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۵۶
 
 
مدیرکل مدارس غیردولتی خبر داد
هفته آینده ابعاد پرونده مدرسه غرب تهران اعلام می‌شود

مدیرکل مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به پرونده آزار جنسی مدرسه غرب تهران گفت: درخواست بنده این است که همه خویشتن‌داری کنند و اجازه بدهند دستگاه قضایی کار خود را انجام دهد. آنها اعلام کرده‌اند هفته آینده ابعاد پرونده را اعلام می‌کنند و حتما آموزش و پرورش هم تصمیمات لازم را در این‌باره اتخاذ خواهد کرد.
مجید تهرانیان با اشاره به آزار جنسی تعدادی از دانش‌آموزان در مدرسه‌ای در غرب تهران گفت: متاسفانه اتفاق ناخوشایندی بود و البته ابعاد آن را سیستم قضایی کشور باید اعلام کند.
وی درباره این مدرسه توضیحاتی ارائه و اظهار کرد: این مدرسه سابقه ۱۸ ساله دارد و در این سال‌ها مجموعه خوشنامی بوده است. دانش‌آموزان شایسته، اخلاقی و خوبی در این مدرسه در حال تحصیل‌اند و همکاران صدیق و موفقی داریم.
تهرانیان ادامه داد: مدرسه مذکور دارای ۴۵۰ دانش‌آموز است. باید توجه داشت که اکنون در ایام امتحانات قرار داریم و ایام امتحان خودش اضطراب‌آور است.
وی با بیان اینکه اتفاق رخ داده ممکن است شرایط نامطلوبی برای دیگر دانش‌آموزان مدرسه نیز ایجاد کند گفت: گروهی از دانش‌آموزان باید امتحان نهایی بدهند و برخی خود را برای کنکور آماده کنند که این اتفاقات ممکن است روی روحیات آنها اثر بگذارد. درخواست بنده این است که همه خویشتن داری کنند و اجازه بدهند دستگاه قضایی کار خود را انجام دهد. آنها اعلام کرده‌اند هفته آینده ابعاد پرونده را اعلام می‌کنند و حتما آموزش و پرورش هم تصمیمات لازم را در این باره اتخاذ خواهد کرد.
مدیرکل مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: آن طور که اخبار به ما رسیده فضا بسیار سنگین است اما با این شدت که در فضای مجازی و شبکه‌های خارجی به آن پرداخته شده، نبوده است و در هفته آینده ابعاد آن مشخص خواهد شد.

کد مطلب: 104621
 
Share/Save/Bookmark