میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۲ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۱۸
 
 
سرلشکر صفوی در مراسم سالگرد شهید صیاد شیرازی:
پایگاه‌های منافقین را بعد از شهادت صیاد بمباران کردیم

دستیار و مشاور‌ عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: پس از شهادت شهید صیاد شیرازی توسط منافقین کوردل‌، با اجازه‌ای که از فرمانده معظم کل قوا گرفتیم، ظرف چند ساعت تمام پایگاه‌های منافقین در عراق را در همان زمان صدام بمباران کردیم و تلفات بسیار زیادی را بر منافقین وارد کردیم.
سرلشکر «سید یحیی صفوی» در مراسم بیستمین سالگرد شهادت شهید علی صیاد شیرازی طی سخنانی اظهار کرد: در ماجرای سیل اخیر دیدیم که یک کلام حضرت آقا، مردم، نیروهای مسلح و بسیج را برای کمک‌رسانی به سیل‌زدگان متحد و منسجم کرد.
وی افزود: عواطف و قلب مؤمن و رئوف ملت ایران، در حادثه سیل اخیر به وضوح خود را نشان داد.
دستیار و مشاور‌ عالی فرمانده معظم کل قوا در ادامه گفت: من بیشتر از هر کس دیگری، در هنگام خواب، رویای شهید باقری و شهید صیاد شیرازی را می‌بینم؛ این‌ها عبور کردند و ما هنوز جزو منتظران شهادت هستیم.
سرلشکر صفوی با بیان اینکه شهید صیاد شیرازی یک افسر دانشمند و اهل تفکر بود، گفت: شهید صیاد در اوایل انقلاب یک سروان بود ولی بسیار بیشتر از یک سروان عادی متوجه قضایا و مسائل بود؛ ایشان بسیار صادق و‌ باعتماد به نفس بود و در بدترین شرایط جنگ و نبرد، روحیه خود را از دست نمی‌داد.
وی با بیان اینکه شهید صیاد بسیار منضبط و مرتب بود و عادت داشت که همه چیز را بنویسد و انصافا هم دست‌خط بسیار زیبایی داشت، گفت: علاوه بر ارتشی‌ها، نیروهای سپاه و بسیجیان‌ نیز شهید صیاد را بسیار دوست داشتند.
وی ادامه داد: پس از شهادت شهید صیاد شیرازی توسط منافقین کوردل‌ در سال ۷۸، با اجازه‌ای که از فرمانده معظم کل قوا گرفتیم، ظرف چند ساعت تمام پایگاه‌های منافقین در عراق از اشرف تا عماره را در همان زمان صدام بمباران کردیم و تلفات بسیار زیادی را بر منافقین وارد کردیم.
وی درباره بیانیه کاخ سفید در خصوص تروریست نامیدن سپاه، گفت: به نظرم تأثیرگذاری اصلی در انتشار این بیانیه را صهیونیست‌ها، نتانیاهو و آی‌پک داشت، ترامپ می‌خواست خود را خرج آنها کند چون شش میلیون یهودی در آمریکا وجود دارد که در دور بعد به رأی آنها نیاز دارد.
سرلشکر صفوی با بیان اینکه صهیونیست‌ها و آی‌پک بر ترامپ تأثیرگذارند، افزود: غیر از «کوشنر» که مشاور ترامپ است بیش از ده نفر دیگر در دولت این کشور حضور دارند که از صهیونیست‌ها حمایت می‌کنند؛ با این بیانیه بشارت می‌دهم مجبور شوند از ترس واکنش ایران منطقه را ترک کنند. میزان

کد مطلب: 108429
 
Share/Save/Bookmark