داخلی گوناگون خبر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۳۹
 
 
چهره در قاب
چهره در قاب
 
دبیرکل فدراسیون فوتبال کشورمان گفت: فدراسیون فوتبال طی دعوتنامه‌ای رسمی از سپ بلاتر برای سفر به ایران و بازدید از پروژه گل و نشست با مسئولان فدراسیون دعوت کرده است که در صورت موافقت این سفر آبان‌ماه سال‌جاری انجام خواهد شد.
واقعا كه حضور بلاتر در ايران ضروري است. به هر حال فيفا با آن عظمتش بايد بيايد و از ما ياد بگيرد كه چطور فوتبال را اداره كنيم، تيم هاي پايه براي رشد و تقويت نياز به چه برنامه ريزي هايي دارند و ليگ هاي فوتبال چگونه بايد برگزار شود. ضمنا بلاتر درست خنديدن را هم بايد در يك دوره فشرده ياد بگيرد.
***
وزير بهداشت گفت: تصادفات 3 عامل مختلف دارند كه شامل عوامل انساني، جاده و خودرو است. با توجه به اينكه ارائه خدمات اورژانس پيش بيمارستاني، بيمارستاني و درمان مصدومان تصادفات نيازمند صرف هزينه است لازم است كه از همه عوامل خطرساز اين حوادث نيز ماليات سلامت اخذ شود و اين مسئله غير از ماليات از بيمه شخص ثالث براي بيماران تصادفي است.
طرح خيلي خوبي است. هم از جاده ماليات بگيريم، هم از خودروساز و هم از كسي كه قرباني يا مصدوم و مجروح شده است. خب البته بهتر آن است كه كل ماليات را از عامل انساني بگيريم تا او هيچوقت فراموش نكند كه در جاده نا ايمن با خودروي نا ايمن رانندگي نكند.
***
سلحشور گفت: دولت 1000 ميليارد تومان براي كار فرهنگي كنار گذاشته‌است، اما اين بودجه مربوط به گلزار‌ها و هديه‌ تهراني‌ها است. شايد مسئولان كشور براي شكم‌هاي گرسنه، پاهاي ترك خورده و خانه‌هاي ويران گريه كرده باشند اما براي افرادي كه به دنبال شيطان‌پرستي و كارهاي كثيف هستند، هيچ كس كاري انجام نداده است.
اي بابا خب حق دارند ديگر. خداييش اگر من و شما خودمان را در آينه ببينيم ديگر حق مي دهيم كه اين بودجه صرف چهره هايي نظير همان خانم و آقاي فوق الذكر شود. تازه برخي اسم هاي اصلي و اساسي را از قلم انداختيد استاد. آنها كه از هديه تهراني، تهراني ترند!
کد مطلب: 67289
 
Share/Save/Bookmark