میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۳
 
 
سردار سه دهی:
دشمن خطا کند خسارت زیادی متحمل می شود

رئیس دفتر ارتباطات نیروهای مسلح گفت: نیروهای مسلح به دشمنان اخطار می دهند که اگر در صدد وارد کردن خسارت به کشور باشید، خسارت چند برابری بر شما وارد خواهد شد.
سردار عباس سه دهی در جمع دانش آموختگان شانزدهمین دوره جامعه‌پذیری دانشگاه های افسری ارتش، اظهار کرد: رئیس جمهور بعث عراق با آغاز جنگ عراق و ایران مدعی شد که طی شش روز به تهران خواهد رسید، اما نقش آفرینی های قابل توجه نیروهای مسلح ایران شرایط جنگ را برای دشمن تغییر داد.
وی تاکید کرد: در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی ایران با توجه به شرایط پاکسازی ارتش و کاهش مدت خدمت مقدس سربازی در پیش بینی های دشمن توان ارتش افت کرده بود و در کنار آن حمایت های ویژه ای از دولت بعث عراق صورت گرفت که با توجه به این عوامل دشمن خیال جنگ را در سر خود پرورش داد و به ایران حمله کرد.
سردار سدهی تاکید کرد: از عوامل مهم پیروزی ایران در جنگ تحمیلی رهبری امام خمینی(ره) بود و خط بطلانی بر خیال های باطل دشمن کشیده شد، از سوی دیگر حملات قوی نیروی هوایی ارتش در ابتدای جنگ ضربه مهلکی بر پیکره دشمن وارد کرد.
رئیس دفتر ارتباطات نیروهای مسلح یادآور شد: در دوران دفاع مقدس کارایی پدافند ارتش قابل توجه بود و کارشناسان فنی و جهاد خود کفایی در نهاجا با روحیه انقلابی و تدین و تعهد خویش ابداعات و نوآوری های کارایی را به صحنه آوردند و در نتیجه تعداد زیادی از هوپیماهای دشمن مورد اصابت موشک های پدافند جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت.
وی خاطرنشان کرد: دشمنان بعد از جنگ تحمیلی با قدرت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران مواجه شدند و همواره در برابر این اقتدار و توانمندی ها به چالش کشیده شده اند.
سردار سه دهی با اشاره به اینکه اگر تنگه هرمز برای جمهوری اسلامی امن باشد و نفت جمهوری اسلامی در امنیت جابه جا شود، برای همه امن خواهد بود و در غیراینصورت برای هیچ کس این تنگه امن نخواهد بود، خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران و نیروهای مسلح کشور به دشمنان اخطار می دهند که اگر در صدد وارد کردن خسارت به کشور باشید، خسارت چند برابری بر شما وارد خواهد شد. مهر

کد مطلب: 105693
 
Share/Save/Bookmark