میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۰ ساعت ۱۹:۲۹
 
 
بياييد حرمت خودمان را نگهداريم
معاون توسعه مديريت و سرمايه انساني رييس جمهور روز گذشته در حاشيه يك جلسه در پاسخ به سوال خبرنگاري درباره هديه...

معاون توسعه مديريت و سرمايه انساني رييس جمهور روز گذشته در حاشيه يك جلسه در پاسخ به سوال خبرنگاري درباره هديه رييس جمهور به خبرنگاران با ابراز بي اطلاعي در اين باره گفته: بهترين هديه به خبرنگاران، تصويب و ابلاغ آيين‌نامه مشاغل سخت و زيان آور براي آنها بود.
غرض از نگارش اين ياداشت، نقدي بر صحبت هاي جناب معاون رئيس جمهور نيست. قرار هم نيست از ايشان بپرسيم بعد از گذشت ۵ ماه از روز خبرنگار، چرا الآن چنين جواب سربالايي مي دهند؟ قرار هم نيست آن وام كذايي خريد مسكن (كه بعدها تبديل به وام ساخت مسكن) شد را هم به چالش بكشيم. قرار هم نيست همين تصويب قانون مشاغل سخت كه بعد از سال‌ها قرار است اجرايي شود (كِي و كجايش با خداست) و بهترين هديه خبرنگاران محسوب مي شود را بررسي كنيم.
راستش اين يادداشت نقدي است بر عملكرد برخي از دوستان هم صنف خودمان كه مدام و در هر برنامه اي اين سوال را يا از وزير ارشاد مي پرسند و يا از معاون مطبوعاتي ايشان و مديران زير دستشان. حالا هم كه نوبت به معاون توسعه فلان و بهمان رسيده است.
اين هديه ۳۰۰ هزار توماني (و البته براي متاهلان با ۱۰۰هــــــــزار تومان افزايش) رقمي نيست كه باعث شود دوستان خبرنگار ما مدام آن را مطالبه كنند و در مقابل برخي دوستان هم خداي ناكرده احساس كنند، خبرنگار جماعت "وامانده" اين شندرغاز است و دور از جان خودمان كاسه گدايي دست گرفته است. دوستان هم صنف و هم قلم من، بياييد قيد اين هديه هاي ناقابل را بزنيد و ديگر سراغش را هم نگيريد.

کد مطلب: 70924
 
Share/Save/Bookmark