میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۴
 
 
چهل سال بعد در چنین روزی
دادگاه بانک سرمایه باز قربانی گرفت
شصت و هشت هزار و هفتمین جلسه دادگاه حسین هدایتی و دیگر متهمان بانک سرمایه برگزار شد...

شصت و هشت هزار و هفتمین جلسه دادگاه حسین هدایتی و دیگر متهمان بانک سرمایه برگزار شد.
به گزارش قارقارنیوز در این نشست رئیس دادگاه با اعلام این مطلب که برای رسیدگی دقیق به این پرونده به هیچ عنوان عجله نداریم از احضار شاهدان تازه به دادگاه خبر داد. در این دادگاه دوازده متهم به صورت همزمان سکته کردند و تلنگ دو متهم دیگر نیز به وضع مشکوکی در رفت و یکی از آنان نیز درگذشت.
بنابراین گزارش تا امروز دوازده هزار و هفتصد متهم، شاهد، مطلع، تماشاچی و عابر پیاده‌ای که از حوالی دادگاه عبور می‌کردند به شکل مشکوکی از دنیا رفتند و پزشکی قانونی نیز با تایید بیماری آلزایمر حسین هدایتی از دادگاه خواسته دست از سر کچل ایشان برداشته و آزادش کند.
در جلسه قبلی دادگاه از منشی دادستان که پیشنهاد رشوه سی هزار میلیارد دلاری متهم ردیف اول بانک سرمایه را رد کرده بود تجلیل شد که وی بلافاصله بعد از دریافت لوح تقدیر و جایزه از شدت هیجان دچار عارضه قلبی شد و درگذشت. گفتنی است جلسه بعدی دادگاه شش ماه بعد تشکیل خواهد شد. 

شهرآورد هفتاد کشته و زخمی برجا گذاشت
رئیس سازمان لیگ ایران اعلام کرد با کاهش کشته‌های شهرآورد می‌توانیم در آسیا حرف اول را بزنیم.
به گزارش قارقارنیوز "سپنتا کفاشیان" با اعلام این مطلب افزود: در شهرآورد قبلی هفتاد و یک نفر کشته شدند و این‌بار یک قربانی کمتر داشته‌ایم که این نشانه آشکاری از مدیریت کارآمد و علمی ماست. وی آمار هشتاد هزار مصدوم را مردود دانست و به صراحت اعلام کرد تعداد مصدومان شهرآورد اخیر به زور به رقم هفتاد و شش هزار می‌رسد و الباقی شیطنت رسانه‌های معاند است.
شایان ذکر است تاکنون حدود نیمی از جمعیت جوان ایران در ورزشگاه‌ها دچار عوارضی نظیر نابینایی، سرشکستگی، قطع عضو و قطع نخاع شده‌اند و کنفدراسیون آسیا هنوز فدراسیون ما را در سطح منطقه به عنوان فدراسیون برتر معرفی می‌کند.

کد مطلب: 108654
 
Share/Save/Bookmark