میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۵
 
 
سردار قاسم سلیمانی:
برخی پای سفره پز اپوزیسیونی می‌دهند

فرمانده سپاه قدس در مراسم سالگرد پیروزی انقلاب در کرمان گفت: کسانی که فکر می‌کنند برای اداره کشور باید با امریکا همراه و متحد شد به سرنوشت کشورهایی بنگرند که هم‌پیمان امریکا شده‌اند اما در فقر شدید و با سرنوشت تیره بسر می‌برند.
به گزارش ایسنا، سردار حاج قاسم سلیمانی با بیان اینکه امام اول کاری که کردند سیلی زدن به ترس بود، افزود: حرف امام همیشه "خدا" بود و این رمز موفقیت امام بود. اگر خدا و اسلام‌خواهی امام را از جامعه بگیریم و از قدرتهای مادی هراسیدیم کشور و همه اقشار جامعه آسیب می‌بینند.
فرمانده سپاه قدس اظهار کرد: کسانی که مدعی ضرورت ارتباط داشتن با امریکا برای حل مشکلات هستند بگویند امریکا در ۵۰ سالی که بر ایران تسلط داشت و منافع کشور را می‌برد کدام بنا و راه و زیرساخت را برای رفاه مردم ایران ایجاد کرد؟
وی بیان کرد: دشمنان به پیروزی ایران اذعان دارند اما برای انحراف افکار عمومی جهان به دروغ تبلیغ می‌کنند ایران منطقه را بلعیده است.
فرمانده سپاه قدس تصریح کرد: برخی از کسانی که ادعای پیروی از خط امام دارند به جای نوشتن نامه سرگشاده و انتقادآمیز به بیگانگان و دشمنان و بدخواهان به ولی فقیه زمانه خود نامه می‌نویسند. این معنی پیروی از خط امام است؟
وی افزود: این غلط است که برخی پای سفره نظامی باشند که خون ۲۰۰ هزار شهید پای ان ریخته شده است اما پز اپوزیسیونی بدهند.

کد مطلب: 103181
 
Share/Save/Bookmark