میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۴۴
 
 
سردار قاآنی:
می‌دانیم به‌ چه ‌زبانی با آمریکا صحبت کنیم
می‌دانیم به‌ چه ‌زبانی با آمریکا صحبت کنیم
 

فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: در مسیر عزت و آزادگی با حفظ مقاومت در همه زمینه‌ها در مقابل سرسخت ترین دشمن‌ها ایستاده‌ایم و خواهیم ایستاد و این خون شهدای مقاومت است که راه قدس را آزاد خواهد کرد.
سردارسرتیپ پاسدار اسماعیل قاآنی در همایش مطالبات حقوقی بین المللی دفاع مقدس اظهار داشت: اسلام دین مقاومت است و خداوند به آنهایی که درمسیر مقاومت هستند، وعده داده است و امروز ما به روشنی می بینیم که چند مرحله مقاومت را با افتخار پشت سر گذارده ایم.
فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: مقاومت قدم به قدم پیش رفت و امروز می‌بینیم در کرانه‌های دور، مردان دلیری در اوج مظلومیت مسیر آزادگی و حریت را به پیش می برند و برای امت اسلامی تولید عزت می‌کنند.
وی گفت: کسانی که در این میدان میدان‌داری کردند ، تابلوی واقعی از مفهوم مقاومت را نشان دادند. در میدان مقاومت یکی از هنرها تبدیل تهدید به فرصت است. اگر یک قوه عاقلانه‌ در آمریکا حاکم بود، از تهدید دست برمی داشت چرا که هر تهدیدی کردند به بهترین فرصت تبدیل شد.
سردار قاآنی ادامه داد: ما در میدان مقاومت زبان شناس شدیم. زبان محرومیت، صداقت و منطق، قدرت و اقتدار را شناختیم و می دانیم با آمریکا که زبانی جز زبان زور نمی فهمد چگونه صحبت کنیم.
قاآنی افزود: شهید سلیمانی شاگرد وارسته مکتب امام و رهبری بود که واژگان مقاومت را در وجود خودش ترجمه و به کار برد و با دشمنش با همین زبان حرف زد.
وی ادامه داد: سردار سلیمانی از روز اول به دنبال ایجاد امنیت بود و در ۱۰ سال گذشته به شکل مستقیم در مقابل تروریست‌‌های گردن کلفت دنیا که مورد حمایت قدرت های استکباری بودند ، ایستاد.
سردار قاآنی خطاب به آمریکایی‌ها گفت: شما انسان‌های بیچاره‌ای هستید که نسبت تروریسم به سردار سلیمانی دادید و مدعیان حقوق بشر هم سکوت کردند.
فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: مسیر شهید سلیمانی پابرجاست. همه ما مسئولیم. ما همچنان در مسیر عزت و آزادگی با حفظ مقاومت در همه زمینه ها در مقابل سرسخت ترین دشمن ها ایستاده‌ایم و خواهیم ایستاد و به برکت خون شهدای مقاومت سرانجام راه قدس آزادخواهد شد.

کد مطلب: 117285
 
Share/Save/Bookmark