میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
۱
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۸
 
 
میدان داری مردم ادامه دارد
خروش ایران علیه فتنه
خروش ایران علیه فتنه
 

هر روز ایران اسلامی شاهد برپایی راهپیمایی بزرگ و باشکوه مردمی است که با وجود تحمل فشارهای اقتصادی،‌ مقابل توطئه ناامنی سازی کشور ایستادند و بهمیدان آمدند.
در روزهای گذشته بسیاری از شهرهای کشورمان از جمله، تبریز،‌زنجان،‌شهرهای استان مرکزی و بسیاری از شهرهای دیگر با برپایی راهپیمایی دسیسه دشمن را خنثی کردند و روز گذشته نیز مردم اردبیل و اصفهان و چندین شهر دیگر به خیابان‌ها آمدند و بار دیگر با بصیرت خود هم به دشمنان پیام ایستادگی و مقاومت دادند و هم به مسئولین تا به وظایف خود عمل کنند. راهپیمایی خودجوش مردم اردبیل در محکومیت اغتشاشگران روز گذشته از میدان شریعتی تا مصلای شهر برگزار شد. این راهپیمایی مردمی در حمایت از بیانات اخیر مقام معظم رهبری و در دفاع از امنیت و اقتدار کشور برگزار می‌شود. حجت الاسلام ولی نظرپور رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اردبیل در این زمینه گفت: شهر‌های اردبیل در روز‌های اخیر و بعد از اعلام افزایش قیمت بنزین شاهد برگزاری تجمعات نبود، فضای آرامی داشت و هیچگونه تجمعی در نقاط مختلف این استان رخ نداد. حجت الاسلام نظرپور تصریح کرد: مردم اردبیل با راهپیمایی خود به دشمنان این نظام و انقلاب نشان دادند، مردم ایران در مقابل توطئه‌ها و نفوذ بیگانگان کاملا متحد و هماهنگ هستند و اجازه دخالت بیگانگان در امور داخلی کشور را نمی‌دهند.

راهپیمایی باشکوه مردم شهرستان‌های اصفهان
اجتماع باشکوه مردم نجف‌آباد، شهرضا و شاهین‌شهر در اطاعت از رهبر معظم انقلاب و حمایت از امنیت میهن اسلامی برگزار شد. همزمان با بسیاری از نقاط کشور، مردم مؤمن، بصیر و ولایتمدار نجف‌آباد راهپیمایی باشکوهی در حمایت از امنیت نظام جمهوری اسلامی و محکومیت اغتشاشات اخیر برگزار کردند. نجف‌آبادی‌ها که در ۴۰ سال عمر باعزت جمهوری اسلامی ایران، در همه صحنه‌های دفاع از نظام جمهوری اسلامی و پشتیبانی از ولایت فقیه در خط مقدم قرار داشته و همواره مطیع فرامین رهبر معظم انقلاب بوده‌اند، باردیگر یک‌صدا فریاد انزجار خود از تحرکات اخیر و آشوبگری دشمنان این مرز و بوم را به نمایش گذاشتند.

کد مطلب: 111678
 
Share/Save/Bookmark
 


۱۳۹۸-۰۸-۳۰ ۱۹:۵۴:۳۹
آگاه ساز :

❌اغتشاشات در ایران کار شبکه موساد بود❗️

✖️ رهبران و مقامات ایران، امریکا و عربستان سعودی هدف اغتشاشات در ایران بودند!

✖️اغتشاشات اخیر بمنظور سرکوب اعتراضات معیشتی مردم بود، از کار اندازی کسب و کار و فعالیت عمومی کشور مورد هدف در حوزه داخلی بود؛ قطع اینترنت خواست نفوذی های دوآتیشه وابسته به شبکه موساد بود !

✖️در حوزه سیاست خارجی خنثی سازی روابط با کشورهای منطقه بویژه عربستان سعودی و به انحراف کشاندن نگرش مقامات امریکا نسبت به حاکمیت ایران و تشدید خصومت و دشمنی ها بنفع اسرائیل انجام شد!

✖️شبکه تلویزیونی اینترنشنال متعلق به عربستان سعودی و امریکا نیست؛ پوشش این شبکه اینگونه خود را برای عوام نشان می دهد! این شبکه از پول هایی که در دوره دولت دهم مفقود شده تامین مالی می شود!

✖️اسرائیل با اخلال و بهم اندازی در روابط بین کشورهای منطقه با هم و بویژه با ایران خود را بعنوان شریک امنیتی امریکا در منطقه به دولت های امریکا در دوره های مختلف تحمیل می کند !