میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی جامعه خبر
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۰
 
 
انتخاب شهردار فراجناحی باشد

عضو شورای چهارم شهر تهران گفت: باید از ظرفیت نخبگان در مدیریت شهری استفاده شود و آیندگان شهرداری انتخاب کنند که متخصص و شایسته باشد.
ابوالفضل قناعتی درخصوص دو گزینه انتخاب شده برای شهرداری تهران گفت: امیدوارم زمانی فرا برسد که انتخاب‌های ما براساس شایسته‌سالاری و استفاده از نخبگان باشد. این توقع هم از اصولگرایان و هم اصلاح‌طلبان وجود دارد که به جای جریانی رأی دادن در آینده انتخاب‌های فراجناحی انجام داده و افرادی را برگزینند که بتوانند به خوبی شهر را اداره کند. این نکته خطاب به خودمان هم هست و ثبت می‌شود و باید نسبت به آن پاسخ دهیم. امیدوارم در آینده تمام انتخاب‌ها به جای جریانی بودن، تخصصی باشد.
وی افزود: براساس سوابق کاری دو گزینه، یکی از گزینه‌ها سطح تخصص و مدیریتش مناسب با شهرداری تهران است و می‌توان امیدوار بود مشکلات شهر را در حوزه‌های مختلف از جمله عمرانی، شهرسازی و خدمات شهری بشناسد. گزینه دیگر نیز تنها در یک حوزه تخصص دارد که به نظر می‌آید باید فردی انتخاب شود که مدیریت گسترده‌تری داشته و هرچند ما تنها می‌توانیم براساس سوابق اظهارنظر کنیم و مشخص نیست در میدان عمل این افراد، چه توانایی‌هایی داشته باشند. در کل اگر شهردار تهران نسبت به مسائل شهرداری توجیه نباشد حتماً دور می‌خورد بنابراین باید شهرداری انتخاب شود که به تمامی حوزه‌ها مسلط باشد. مهر

کد مطلب: 104343
 
Share/Save/Bookmark