داخلی گوناگون خبر
تاریخ انتشار : جمعه ۱۹ فروردين ۱۳۹۰ ساعت ۰۹:۳۳
 
 
تنها راه نجات من طلاق است!
مردي در دادگاه خانواده گفت: 2 ماه از طلاقمان مي‌گذرد اما هنوز به ازدواج مجدد با همسر سابقم اميدوارم و براي به دست آوردن دلش حاضرم اثاث خانه را به او ببخشم.
زني با مراجعه به دادگاه خانواده شهيد محلاتي دادخواست جهيزيه خود را به قاضي يكي از شعب ارائه كرد.
اين زن در برابر قاضي شعبه 235 اين مجتمع قضايي خانواده گفت: با اينكه 2 ماه است از شوهرم جدا شدم اما او وسايل زندگي مرا نمي‌‌دهد، خواهان گرفتن وسايلم هستم و بايد آن را از شوهر سابقم پس بگيرم. وي ادامه داد: براي تحويل وسايل منزلم هيچ‌ سند و سياهه‌اي ندارم ولي شوهرم بايد تمام وسايل منزل اعم از آنچه كه خودش خريده و وسايل مرا تحويل دهد.
مرد در دادگاه خانواده حاضر شد و بيان كرد: تمام وسايل خانه متعلق به من است و همسرم حتي يك وسيله كوچك هم به عنوان جهيزيه به خانه من نياورده است.
وي ادامه داد: من اصلاً راضي به جدايي نبودم چرا كه همه اموال خود را به پاي او ريختم ولي او قدر ندانست و حالا مدعي گرفتن وسايل من است.
به گزارش فارس اين زن در برابر قاضي گفت: اگر شوهرم مدعي است كه مرا دوست دارد، بايد وسايل خانه را به من تحويل دهد و اگر هم مي‌گويد كه وسايل خانه جهيزيه من نيست باز هم براي اثبات دوست داشتنش بايد آن را به من بدهد.
وي با اشاره به اينكه من فقط به خاطر خساست شوهرم از او جدا شده‌ام، ادامه داد: اخلاق شوهرم خوب بود ولي خساستش، اخلاق و رفتار خوب او را تحت تأثير قرار داد؛ من در مقابل او بسيار دست و دلباز بودم كه اين امر موجب بروز اختلافات بسياري ‌شد و تنها راه نجات من طلاق است.
مرد بيان كرد: به خاطر اينكه عشق خودم را به همسرم ثابت كنم اين موضوع را قبول كرده و وسايل خانه را به او تحويل مي‌دهم.
وي با بيان اينكه شايد بعد از مدتي همسرم به من رجوع كند و به همين دليل مي‌خواهم از همين حالا دلش را به دست آورم، گفت: من اين امر را قبول مي‌كنم و حرفي ندارم.
زن با بيان اينكه من هيچ‌گاه به او رجوع نخواهم كرد، افزود: شوهرم بايد به حرفي كه مي‌زند، عمل كند و وسايل خانه را امروز به من تحويل دهد.
بعد از چند دقيقه سكوت قاضي اين پرونده حكم تحويل جهيزيه از سوي مرد به زن را صادر كرد و جلسه خاتمه يافت.
کد مطلب: 61213
 
Share/Save/Bookmark