میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲ تير ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۶
 
 
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح:
شلیک یک تیر به‌ سمت ایران منافع آمریکا را به‌آتش می‌کشد
شلیک یک تیر به‌ سمت ایران منافع آمریکا را به‌آتش می‌کشد
 

سردار ابوالفضل شکارچی هشدار داد، شلیک یک تیر به‌ سمت ایران منافع آمریکا و هم‌پیمانانش را به‌آتش می‌کشد، وضعیت امروز منطقه به‌نفع جمهوری اسلامی است.
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح افزود: هر نوع عقب‌نشینی در برابر موجود بی خاصیتی مثل آمریکا خسارتی بس سنگین بر کشور و منافع ملت و مسلمانان است.
سردار شکارچی گفت: جمهوری اسلامی هیچ‌گاه آغازگر هیچ جنگی نبوده و نخواهد بود لکن اگر کوچکترین خطایی از دشمن سربزند با بزرگترین عکس‌العمل انقلابی ایران در منطقه مرکزی و غرب آسیا روبه‌رو خواهد شد و یقیناً نخواهد توانست جان سالم از معرکه بیرون ببرد.
وی افزود: خطای نظامی دشمن و به‌خصوص آمریکا و هم‌پیمانان او در منطقه به‌منزله شلیک تیر به انبار باروتی خواهد بود که آمریکا و منافع او روی آن انبار باروت استقرار داشته‌اند و منطقه به‌آتش کشیده خواهد شد و هم آمریکا و منافعش و هم، هم‌پیمانان او در آن آتش خواهند سوخت.
سردار شکارچی درباره مذاکره با آمریکا هم گفت: آنچه امروز به‌عنوان تهدید واقعی و فریب افکار عمومی برای جمهوری اسلامی مطرح است طرح مذاکره با آمریکای عهدشکن، متکبر و نفی‌کننده همه قوانین بین‌المللی است، آمریکایی که به‌جز منافع خود هیچ نوع تفاهم، توافق و قانونی در جهان برای او ارزش ندارد و در تاریخ خود ثابت کرده به همه جهانیان به‌عنوان برده خود می‌نگرد و البته یال و کوپال او ریخته و دندانهای او نیز شکسته است و هر نوع عقب‌نشینی در برابر موجود بی‌خاصیت، بی‌رمق و ناتوان، خسارتی بس سنگین بر کشور و منافع ملت و مسلمانان است.

کد مطلب: 109537
 
Share/Save/Bookmark