میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۳
 
 
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی
ستاد اجرایی فرمان امام با رزمایش "همدلی و احسان" انصافا گل کاشت
ستاد اجرایی فرمان امام با رزمایش "همدلی و احسان" انصافا گل کاشت
 
ستاد اجرایی فرمان امام نه فقط دربحث کرونا که در هر گرفتاری و بحرانی که درکشور رخ داده مانند زلزله، سیل، تأمین مسکن و شغل محرومان توانسته بدرخشد ودرکنارمردم باشد.
حجت‌الاسلام سیدمحمدعلی آل‌هاشم نماینده ولی‌فقیه در استان آذربایجان‌شرقی در مراسم آغاز مرحله دوم رزمایش "همدلی و احسان" در این استان با بیان این مطلب افزود: ستاد اجرایی فرمان امام با رزمایش "همدلی‌ و احسان" و رسیدن به داد آسیب دیدگان کرونا ، به قول شما فارس‌ها انصافا گل کاشت.
وی افزود: دکتر مخبر با مدیریت جهادی وانقلابی در ستاد اجرایی توانسته به منویات رهبرانقلاب جامه عمل بپوشاند و نه فقط دربحث کرونا که درهرگرفتاری وبحرانی که درکشور رخ داده مانند زلزله، سیل، تأمین اقلام بهداشتی و دارویی ضدکرونایی و تأمین مسکن و شغل محرومان هم توانسته بدرخشد و در کنارمردم باشد.
امام جمعه تبریز خاطرنشان کرد:شما به زلزله میانه و سراب نگاه کنید، یا سیلی که در مناطق مازندران ، لرستان و خوزستان اتقاق افتاد ، ستاد اجرایی فرمان امام به بهترین نحو درهمه آن مناطق بلافاصله حضوریافت که جا دارد به همه آنها دست مريزاد و خداقوت عرض کنیم.
وی با اشاره به هجمه‌های اخیر مقامات کاخ سفید به ستاد اجرایی فرمان امام نیز گفت:دلیل عصبانیت استکبار جهانی و آمریکا از این مجموعه به خاطر همین خدماتشان به مردم میباشد، وقتی دشمن به این اندازه به ستاد اجرایی فرمان امام حساسیت نشان میدهد و تهمت وارد میکند، نشانه اوج خدمت‌رسانی ستاد و غیرقابل تحمل بودن فعالیتهای ضدتحریمی آنها در حوزه های مختلف است.
کد مطلب: 114522
 
Share/Save/Bookmark