میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی فرهنگ خبر
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۷
 
 
انتخاب منفورترین شخصیت سال از بین ترامپ، نتانیاهو و هیلی
باروت خیس به کدام‌یک می‌رسد؟

دومین مرحله رای‌گیری جایزه بین‌المللی «باروت خیس» در بیش از ۲۵۰ نقطه کشور طی راهپیمایی روز جهانی قدس برگزار شد.
جایزه بین‌المللی «باروت خیس» جایزه‌ای نمادین است که به منفورترین شخصیت سال تعلق می‌گیرد.
اسامی منتخبین این جایزه طی سال‌های گذشته به این شرح است:
در سال ۲۰۱۳ "میشل اوباما" به خاطر اهدای جایزه اسکار به فیلم ضدایرانی "آرگو" برنده باروت خیس شد. در سال ۲۰۱۴ "کاترین اشتون" و "تاریا کرونبرگ" به خاطر اهدای هدیه در دیدار پنهانی با نسرین ستوده و اهدای جایزه ساخاروف به وی توانستند این عنوان را کسب کنند! و در سال ۲۰۱۵ "مانوئل والس" به خاطر توهین به مقدساتِ میلیون‌ها مسلمان باروت خیس را از آن خود کرد.
ستاد مردمی جایزه بین‌المللی «باروت خیس» امسال از بین سه نامزد راه‌یافته به مرحله نهایی، یک نفر را براساس آرای مردمی به عنوان «مقام برگزیده در رشته دشمنی با حق و حقیقت» معرفی خواهد کرد. اسامی و علت انتخاب این سه نامزد را مطالعه می‌کنید:
۱- دونالد ترامپ رئیس‌جمهور ایالات متحده امریکا، به پاس به رسیمت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم جعلی و کودک‌کش صهیونیستی و حمایت مستمر از جنایات صهیونیست‌ها، تهدید دائمی کشورهای مستقل و تلاش برای ایجاد جنگ و آشوب در هر گوشه از جهان، حمایت از جنایات آل‌سعود در یمن و مشارکت در کشتار مردم بی‌گناه یمن.
۲- بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم جعلی صهیونیستی، به پاس تهدیدهای همیشگی نظامی علیه کشورهای اسلامی، دستیابی به رکورد کشتار ۵۷۸ کودک ظرف مدت ۵۱ روز، ادامه غصب کشور فلسطین و ظلم روزانه علیه مسلمانان و مسیحیان.
۳- نیکی هیلی سفیر ایالات متحده امریکا در سازمان ملل متحد، به پاس حمایت از کشتار مردم مظلوم یمن توسط آل‌سعود و حمایت سرسختانه از جنایات رژیم صهیونیستی.
ستاد مردمی ششمین جایزه بین‌المللی «باروت خیس» پس از انتخاب مستقیم ایرانیان هوشیار و بیدار و تشنگان حقیقت و عدالت در اقصا نقاط جهان، یک نفر را شایسته دریافت تندیس "باروت خیس" اعلام می‌کند و این تندیس که نماد ناتوانی مستکبران عالم در مواجهه و مقابله با حقیقت است را برای شخص برگزیده ارسال می‌کند.
گفتنی است شروع جمع آوری آرای مردمی از روز ۲۲ بهمن ۹۶ آغاز و اولین مرحله رای‌گیری آن در راهپیمایی‌های مراکز استان‌ها برگزار شد.
مرحله دوم رای‌گیریِ جایزه بین‌المللی "باروت خیس" در راهپیمایی روز قدس برگزار شد؛ شرکت‌کنندگان در راهپیمایی از طریق پرکردن تعرفه رای، درباره یکی از سه کاندیدای کسب جایزه تصمیم‌گیری کردند.
پیش از این، ستاد مردمی "باروت خیس" موفق به اخذ یک میلیون برگه تعرفه رای کاغذی شده بود؛ همچنین اخذ تعرفه‌های کاغذی در هشت کشور به طور همزمان در حال برگزاری است و مردم نقاط مختلف دنیا در انتخاب منفورترین شخصیت سال همکاری می‌کنند.
همچنین رای‌گیری اینترنتی از طریق آدرس barotekhis.ir انجام می‌شود.

کد مطلب: 104677
 
Share/Save/Bookmark