میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی اقتصاد خبر
تاریخ انتشار : شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۵۵
 
 
آغاز به کار سومین نمایشگاه شیشه با حضور شرکت های چینی و ترکیه ای
سومین نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته با میزبان شرکت هایی از چین و ترکیه افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، سومین نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته صبح امروز پنجشنبه ۳ بهمن ۹۸ در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ایران افتتاح شد.
«ادریس مازندرانی» رئیس این ستاد سومین نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته در حاشیه مراسم افتتاحیه، از حضور شرکت های چینی و ترکیه ای در این نمایشگاه خبر داد.
وی با بیان این که بیش از 60 شرکت ایرانی نیز در سومین نمایشگاه شیشه و تجهیزات وابسته به معرفی محصولات خود می پردازند، افزود: این نمایشگاه در مساحتی حدود 7 هزار و 500 متر در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ایران از امروز کار خود را آغاز کرد.
مازندرانی با اشاره به سهم4 درصدی صنایع شیشه در توسعه اقتصادی کشور، اظهارداشت: سومین نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته فرصت مناسبی است که فعالان این صنعت بتوانند به رشد این میزان کمک کنند.
وی با یادآوری صادرات شیشه ایران به 35 کشور دنیا، خاطرنشان کرد: افزایش میزان صادرات این صنعت می تواند با تکیه بر چنین نمایشگاهی رقم بخورد و فرصت برای غرفه داران فراهم می شود تا با برگزاری جلسات B2B قراردادهای خارجی خود را افزایش دهند.
رئیس ستاد برگزاری سومین نمایشگاه بین المللی شیشه و صنایع وابسته حضور شرکت های چینی و ترکیه ای در این نمایشگاه را فرصت مناسبی برای همکاری بیشتر تولید کنندگان ایرانی با این کشورها دانست و تصریح کرد: در ایران به دلیل داشتن معادن سیلیس، سوخت ارزان و ماشین‌آلات مدرن نرخ تمام شده شیشه وصنایع مرتبط آن کمتر از کشور‌های دیگر است و این مساله موجب می شود تا ترکیه و چین با حضور در این نمایشگاه نسبت به خرید محصولات ایرانی ترقیب شوند.
گفتنی است، سومین نمایشگاه بین المللی شیشه و صنایع وابسته، از پنجشنبه 3 بهمن 98 تا یکشنبه 6 بهمن از ساعت 9 صبح الی 17 میزبان بازدید کنندگان در سالن های 5 و 6 محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ایران است.
کد مطلب: 112579
 
Share/Save/Bookmark