میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۱
 
 
کمیسر غافلگیر می‌شود
ما آدم‌های جالبی هستیم. عادت داریم به هر دلیلی "غافلگیر" بشویم. البته این غافلگیری در زمان‌های قدیم یک ورزش مهم هم بوده که حالا هم قرار است به

ما آدم‌های جالبی هستیم. عادت داریم به هر دلیلی "غافلگیر" بشویم. البته این غافلگیری در زمان‌های قدیم یک ورزش مهم هم بوده که حالا هم قرار است به همت برادر "نجفی" احیا شود. در همین راستا شهردار تهران اعلام کرد: خواهش من از جوان‌تر‌ها این است که وقتی هوا بهتر شد اگر حال و حوصله داشتند تشریف بیاورند مقداری به آرامی برف روی درختان را بتکانند تا از شکستن آن‌ها جلوگیری کنند. این کار ورزش هم است.
ملاحظه می‌فرمایید. عرض نکردم ایشان دانشمند است؟ هم کار خودش را راحت کرده و هم درختان سبکبال می‌شوند و هم جوانان یک تکانی به خودشان می‌دهند و از این حالت رخوت و خمودگی بیرون می‌آیند.
جانم؟ چی؟ یعنی می‌فرمایید آقای شهردار با این همه کرامات نمی‌داند جوانان ما با "اورانگوتان" و "گیلاس" فرق دارند و به ندرت از درخت آویزان می‌شوند؟ حالا ممکن است چند صباحی هم از درخت آویزان بشوند اما بلاتشبیه مثل کارکنان واحد برف‌روبی شما نیستند که سالی دوازده ماه ... (این قسمت به دلایل شخصی حذف شد.)
بنابراین تا اطلاع ثانوی هرگونه حرکات ژانگولر و قلتش‌مآبانه در سطح شهر آزاد است و جوانان می‌توانند با حرکات موزون برف را از درختان بتکانند اما زیاده‌روی نکنند.
نکته: شهرداری تهران خیلی بانمک است. با هر چیز ساده‌ای غافلگیر می‌شود. مثلا همین الان طوری از بارش برف غافلگیر شده که انگار قرار بود از آسمان لباس گرم، پتو و ایران رادیاتور ببارد و اشتباهی برف باریده است.

کد مطلب: 103001
 
Share/Save/Bookmark