میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست گفتگو
تاریخ انتشار : يکشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۰۴
 
 
شمس‌الدین رحمانی، محقق و تاریخ‌شناس در گفت‌و‌گو با سیاست روز پاسخ می‌دهد
چه کسانی مدعی ژن برتر هستند؟!
صهیونیست‌ها و ماسون‌ها خود را ژن برتر می‌دانند
چه کسانی مدعی ژن برتر هستند؟!
 
در خلال بررسی موضوعات روز جهان اسلام به نژادی برتر بین رسیدیم آنهایی که خود را بر همه دنیا برتر دیده و دیگران را انسان‌های حیوان‌نما تلقی می‌کنند، این را در خلال سخنان شمس‌الدین رحمانی محقق و تاریخ‌شناس یافتیم. بخوانید قسمت نخست این مصاحبه تأمل‌برانگیز را و لطفا چند روز آتی دوباره خواندنتان را تَکرار کنید تا یادتان نرود.

از هولوکاست و نقش این ادعای واهی، در نسل‌کشی فلسطینی‌ها می‌خواهیم شروع کنیم و برسیم به اینکه صهیونیست‌ستیزی از چه زمانی در ایران شکل گرفت؟
آنکه به صورت عادی و روتین مطرح است همین زد و خوردها میان فلسطینی‌ها و رژیم صهیونیستی است که این روزها نیز شدت گرفته است. اما در همین رویدادهای ظاهری عقبه‌ها و پیشینه‌هایی وجود دارد که بسیار مهم است.
اول این را بگویم که برای ما در ایران مسئله اسرائیل از روز اول یعنی از زمان پیروزی انقلاب بلکه از آغاز حرکت انقلابی امام(ره) حتی از قبل‌تر آغاز شده بود. حرکت نهضت ملی شدن صنعت نفت اصلا با اعتراض به اسرائیل شروع شد. سال ۱۳۲۷ شمسی که مقارن است با سال ۱۹۴۸ میلادی یعنی زمان تأسیس رژیم جعلی صهیونیستی، آیت‌الله کاشانی در اعتراض به اسرائیل تظاهرات بزرگی به پا کرد. چون این رژیم توسط اعلامیه بالفور و انگلیس ایجاد شده بود و آیت‌الله کاشانی و پدرش نیز سال‌ها با انگلیس مبارزه کرده بودند.
ایشان در سخنرانی‌های خود تأکید می‌کرد: «با انگلیس می‌جنگیم و آن رژیم جعلی را نیز نابود می‌کنیم و ما حتی یک قطره نفت هم به انگلیسی که اسرائیل را ایجاد کرده است نمی‌دهیم.» در واقع نهضت ملی شدن نفت از همین لحظه آغاز شد. حال آنکه انگلیسی‌ها و صهیونیست‌ها این مبارزه با این رژیم و انگلیس را تبدیل کردند به مبارزه برای نفت و بعد با یک کودتا آن حرکت را حذف کردند و در نهایت نفت انگلیسی را به نفت آمریکایی تبدیل کردند، در کودتای ۲۸ مرداد آمریکا و انگلیس با هم عمل کردند.
 
اسرائیل دقیقا چه مطالبه‌ای دارد؟
ببینید این روزها اخبار بسیاری از فلسطین است اینها چه می‌خواهند جز اینکه می‌خواهند بروند در مسجدالاقصی نماز بخوانند اما اسرائیلی‌ها نمی‌گذارند. دنیای اسلام هم همین طور است. مگر ما چه می‌گوییم؟ مگر یمن چه می‌گوید؟ سایر کشورهای اسلامی اصلا همین افغانستان مگر چه می‌گوید؟ اینها می‌خواهند نماز بخوانند و دینشان را داشته باشند و شریعت را پیاده کنند و یک عده‌ای دیگر یا همان نظام سلطه که می‌خواهند تجارت موادمخدر کرده یا بر نفت سلطه داشته باشند اجازه چنین امری را نمی‌دهند. این داستان کل تاریخ است. از روز اول چنین است.
مگر حضرت ابراهیم چه می‌گفت؟ می‌گفت یک خدایی هست و ما وظیفه‌ای در قبال این خدا داریم. حضرت عیسی(ع) و یا حضرت رسول(ص) نیز همین طور آنها هم به دنبال فضای آرام برای یکتاپرستی بوده‌اند. تمام تاریخ انسان همین صحبت‌ است که عده‌ای می‌خواهند خداپرست باشند و عده‌ای می‌خواهند نگذارند.
این دو نیرو دائما با یکدیگر در نبرد هستند. یک طرف مسلمانان (یکتاپرستانی) هستند که می‌خواهند خداپرستی کنند و کمک کنند که دیگران نیز این موهبت الهی را درک کنند و در طرف دیگر قدرتمندانی قرار دارند که با نیرنگ و زور و تهدید و هر ابزاری می‌خواهند مانع این امر شده و خواستش این است که برای حفظ منافع خود مردم هم فکر نکنند و هم حرف نزنند. این دقیقا چیزی است که امروز اسرائیل انجام می‌دهد و ریشه تاریخی دارد. 

آیا واقعاً اقتصاد جهان به دست صهیونیست‌هاست؟
بله، کارهایی که آمریکا در داخل کشورش انجام می‌دهد تحت نظر چه کسانی صورت می‌دهد؟ دقت کنید به این موضوع. سرمایه‌داری که دنیای غرب را گرفته است سرمایه‌ها برای کیست؟ کنفرانس داووس چند هزار سرمایه‌دار گردهم جمع می‌شوند و در آنجا مجله فوربس اسامی سرمایه‌داران بزرگ را منتشر می‌کند. خودش نیز آمار می‌دهد که ۲۷ درصد از ۴۰۰ نفر فوربس و از داووس نیز اکثریت از سرمایه‌داران یهود هستند. پس سرمایه‌داران یهودی بر آمریکا حاکم هستند. همین آقای ترامپ و قبلی‌ها آنها هم همین طور است. ترامپ یهودی نیست اما روابط نزدیکی با صهیونیست‌ها دارد. می‌دانید که داماد ترامپ یک اسرائیلی است. چند وقت پیش ترامپ مراسم پوریم گرفت. اما جشن پوریم چیست؟ جشن کشتار ۷۵ هزار ایرانی به دست ملکه یهودی است. کمی فکر کنید ۷۵ هزار نفر در ۳ روز قتل‌عام شدند. آقای ترامپ جشن پوریم می‌گیرد یعنی همسو با سرمایه‌داری یهودی رفتار می‌کند.
اما

حرکت نهضت ملی شدن صنعت نفت اصلا با اعتراض به اسرائیل شروع شد. سال 1327 شمسی که مقارن است با سال 1948 میلادی یعنی زمان تأسیس رژیم جعلی صهیونیستی، آیت‌الله کاشانی در اعتراض به اسرائیل تظاهرات بزرگی به پا کرد
صهیونیست‌ها همیشه تنها در نظام سرمایه‌داری امریکا نفوذ نداشتند، چراکه یک نوع سرمایه‌داری دیگر وجود دارد که ظاهرا یهودی نیست و حتی مسلمان نشان می‌دهد اما نوکر صهیونیست‌ها است. این افراد همین سعودی‌ها هستند، وقتی تاریخ وهابیت را بررسی کنید چه از زمان ابن تیمیه چه از زمان عبدالوهاب و چه از زبان این سعودی‌ها می‌بینید که اینها کاملا در اختیار یهودی‌ها و انگلیسی‌ها هستند که باعث می‌شود با انقلاب اسلامی مقابله ‌کنند چنانکه کشتاری که سعودی از شیعه می‌کنند هیچ جای دنیا صورت نمی‌گیرد. اخیرا یک زن خواننده بهایی در شبکه بهایی من و تو اعتراف کرده که بهائیان همه جاسوس اسرائیل هستند. 

یک پرانتز باز کنیم به نظرمان باید یهود به عنوان پیروان واقعی حضرت موسی(ع) را از صهیونیسم جدا کنیم؟
بله دقیقاً همین طور است و من در ادامه آن را توضیح می‌دهم. اینجایی که من می‌گویم یهود منظورمان صحبت از اسرائیل است. همه ادیان از جمله یهودیان دارای فرقه‌های متعددی هستند و درباره یهود بدترین فرقه همین صهیونیست‌ها هستند. امام خمینی ۵ الی ۶ ماه از پیروزی انقلاب گذشته بود که در آن وضعیت به هم ریخته کشور روز قدس اعلام می‌کنند. این بسیار مهم است و باید به صورت ریشه‌ای و عمیق مورد بررسی قرار گیرد. بعد از این تاریخ یعنی از سال ۵۸ تا ۶۸ که زمان رحلتشان بود امام جز روز قدس هیچ روز دیگری تعیین نکردند. این مسئله اهمیت این موضوع را می‌رساند. برای شناخت این اهمیت خوب است که سخنان و گفتارهای امام(ره) درباره فلسطین و صهیونیست و اسرائیل را مطالعه کنیم.
در صحیفه امام همه این موارد است. امام در سخنانی فرمودند: مولای ما امیرالمؤمنین آن مرد نمونه عالم آن انسان به تمام معنا آن امامی که در تقوا آن طور بود، در زهد و تقوا و مروت آن طور بود، با مستضعفین آن طور بود با مستکبرین و توطئه‌ کنندگان مبارزه می‌کرد. امام می‌گوید بنی قریظه نظیر اسرائیل بود و اینها نیز شاید از نسل آنها باشند. امام علی(ع) آنها را از دَم شمشیر گذراند. خداوند تبارک و تعالی در موضع عفو و بخشش رحیم است و در موضع انتقام نیز انتقام‌گیر. امام مسلمین نیز همین طور است.
امام در سخنرانی دیگری می‌گوید روز قدس روز مبارزه با استکبار است روز مبارزه با تهاجم است. به صراحت می‌گویند که روز قدس فقط موضوع فلسطین نیست و مسئله‌ای بسیار بزرگ‌تر را هدف دارد. قطعاً بین یهودی واقعی با یهودی صهیونیست تفاوت است. همین حالا که ما اینجا هستیم و می‌گوییم شیعه مخلص پیرو امام زمان(عج)؛ عده‌ای شیعه انگلیسی هم وجود دارد که همه جور خیانتی می‌کند. مسیحی هم همین طور یهودی همین طور سایر ادیان نیز همین طور هستند همه طیف افرادی در آنها پیدا می‌شود. 

پس یعنی امام حامی یهودی واقعی بودند؟
وقتی انقلاب پیروز می‌شود یهودی‌ها می‌روند نزد امام و ایشان توضیح می‌دهند که یهودی که پیرو حضرت موسی‌ است که با فرعون می‌جنگد و حامی مستضعفین است بسیار خوب و یهودیان محترمی هستند، اما آیا اسرائیل این طور است؟! نه هرگز. اسرائیل جز کشتار و جنایت هیچ کارکرد دیگری ندارد.
عبارت‌های مقام معظم رهبری هم درباره قدس و یهود و اسرائیل عبارت‌های بسیار مهمی است که باید هر سه اینها را آموخت. ایشان می‌گویند دشمن ما دستگاه عظیم استکبار است که مهمترین تصمیم‌گیرانشان سرمایه‌داران، صهیونیست‌ها، کمپانی‌دارها و تراست‌دارهای بزرگ دنیا هستند. این‌ها در مقابل نظام اسلامی ایستاده‌اند و از هر ابزاری استفاده می‌کنند چراکه از آن ضربه خورده است. ایشان در جای دیگر می‌گویند از روز اول دولت آمریکا و رژیم صهیونیستی و صهیونیست‌های دنیا در مقابل نظام جمهوری اسلامی ایستادند امروز نیز حقاً و انصافاً دشمن‌ترین دشمنان همین‌ها هستند. این جمله دقیقا ترجمه آیه ۸۲ سوره مائده است. وقتی از این زاویه به مسائل توجه کنیم می‌بینیم که قضیه با آن چیزی که در ظاهر تحولات می‌گذرد کاملاً متفاوت است. 

دقیقا به خاطر همین است که ما سوالمان را از ادعای هولوکاست شروع کردیم و اینکه آیا این توجیه درستی است که با ادعای هولوکاست چنین رژیمی تاسیس شود در حالی که خودشان جنایت‌های بسیاری انجام داده‌اند که اسنادش هم به وفور وجود دارد در حالی که در باب هولوکاست ادعایی هیچ سندی وجود ندارد؟
ببینید در سال ۱۷۰۰ میلادی، یهودیان ثروتمند پس از یک قرن درگیری از هلند وارد انگلستان شدند و این کشور را مکانی برای تسلط دیدند. اولیور کرامول در اواسط قرن هفدهم در انگلیس حاکم بود که اولین صهیونیست مسیحی بود. او پروتستان صهیونیست بود، تورات راهمیشه همراه داشت و می‌گفت #ما نژاد برتر هستیم. اینها بودند که به یهودی‌ها کمک کردند و موجب شدند یهودی‌ها بر انگلیس مسلط شوند که تا به امروز ادامه دارد.
در کتاب تاریخ صهیونیسم نوشته ناهوم سوکولو، او که نفر دوم پس از هرتزل که بنیانگذار اسرائیل نامیده می‌شود، است در تاریخ صهیونیست از همان هلند و انگلیس شروع می‌کند.
در کتاب زرسالاران یهودی - پارسی نوشته عبداله
وقتی انقلاب پیروز می‌شود یهودی‌ها می‌روند نزد امام و ایشان توضیح می‌دهند که یهودی که پیرو حضرت موسی‌ است که با فرعون می‌جنگد و حامی مستضعفین است بسیار خوب و یهودیان محترمی هستند، اما آیا اسرائیل این طور است؟! نه هرگز. اسرائیل جز کشتار و جنایت هیچ کارکرد دیگری ندارد. عبارت‌های مقام معظم رهبری هم درباره قدس و یهود و اسرائیل عبارت‌های بسیار مهمی است
شهبازی نیز این موضوع وجود دارد. من هم مجموعه‌ای از اسناد را جمع‌آوری کرده‌ام که شده کتاب ۵۵۵.
اندرو کارینگتون هیچکاک امریکایی در کتاب مسیرسلطه خانواده روچیل (پدرخوانده اسرائیل) را بررسی کرده‌ نیز به همین سند اشاره دارد.
استعمار هند به وسیله نیروی نظامی و سیاسی انگلیس و با سرمایه یهودیان صورت گرفته است. آقای شهبازی در کتاب زرسالاران این افراد را تک‌تک نام برده و سابقه‌اشان را می‌گوید. اما در جنگ جهانی اول ابرقدرتی انگلیس تمام شد. از اینجا کم‌کم امریکا به سمت یهودی شدن پیش می‌رود. کتاب کشف آمریکا بازنگری در سفر کریستف کلمب و نقش دیگران نوشته محمد طیب با سند و مدرک ابعاد واقعی سفر کلمب را بررسی کرده است. کلمب یک یهودی است و همراهانش یهودی هستند و کسانی که به او پول داده‌اند نیز یهودی هستند. اواسط قرن نوزدهم یعنی از اواسط ۱۸۸۰ تصویب شده بود که آمریکا باید یهودی باشد. آنها نمایشی درست کردند به اسم پوگ روم برای فراری دادن یهودی‌ها از اروپا و سفرشان به امریکا البته هنوز هم هویت آنها مشخص نشده است. اما آقای شهبازی می‌گوید اینها خود یهودیانی بودند که برای فراری دادن یهودیان دیگر به آمریکا پوگ روم را برنامه‌ریزی کردند چنانکه در طی ۲۵ الی ۳۰ سال ۲ و نیم میلیون یهودی از روسیه و اروپای شرقی به آمریکا رفتند.
وقتی زیاد شدند بساط مافیای شراب، کارخانه‌های نساجی، مافیای موادمخدر و مراکز فساد را به پا کردند تا بانک‌ها. حتی طی سال‌های ۱۹۰۰ تا ۱۹۲۰ آنها ۵ کمپانی بزرگ فیلمسازی خریدند و از آن زمان شروع به ساخت فیلم برای همه جهان کردند. الان تلویزیون ما یک شب درمیان برنامه پخش می‌کند که اغلب آنها ساخته یهودیان در این کمپانی‌ها است. فیلم‌های هالیوودی و بالیوودی و حتی ایتالیایی ترویج فرهنگ صهیونیستی است. 

یعنی بر مبنای تئوری هرتزل حرکت کردند که با داشتن رسانه‌های جهان بر دنیا مسلط شوند؟
بله دقیقا همین طور است با همین هدف. این روند را که نگاه کنیم آن وقت می‌فهمیم که چرا رؤسای جمهور آمریکا و انگلیس این قدر طرفدار اسرائیل هستند.
خانم موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا می‌گوید من ژن‌هایم یهودی است. خانم‌های متعدد در ساختار وزارت خارجه آمریکا و یا نماینده این کشور در سازمان ملل نیز جملات مشابهی داشته و تاکید می‌کنند که در حمایت از اسرائیل هر کاری می‌کنند. آن وقت یک فرد سرمایه‌دار آمریکایی که مخالف صهیونیست‌ها است هنری فورد که کتاب یهود بین‌الملل را نوشته، مورد تهاجم قرار می‌دهند. 

صهیونیست‌های پنهان را چطور می‌توان شناسایی کرد؟
صهیونیست‌ها یک مشخصه واضح دارند و آن نیز #نژادپرستی است. یک وکیل کنست اسرائیل می‌گوید موجودات عالم ۵ دسته هستند: «جمادات، نباتات، حیوانات، آدم‌ها و یهودی‌ها.» این همان اندیشه کابالایی است. این فرد هم کابالیست است. اکثر یهودی‌های جهان کابالیست هستند، اندیشه آنها این طور است که می‌گویند آدم یعنی آدم یهودی سایر موجودات حیوانات هستند که فقط شبیه انسان عمل می‌کنند و وظیفه اصلی آنها خدمت به یهودیان است.
جالب است آنها می‌گویند رباخواری که نابودکننده اقتصاد و ساختار فردی و جمعی است، برای دیگران جایز است اما برای یهودی حرام است. برای اینکه دیگران ویران شوند. یهودیان حق خوردن مشروبات را ندارند و صرفا تا میزانی است که به مستی نرسند، مگر در جشن پوریم که به شکرانه قتل‌عام ده‌ها هزار مخالفشان حق دارند تا هر میزان که می‌خواهند مشروبات مصرف کنند اما جالب است که بزرگترین کارخانه‌های مشروب‌سازی برای یهودیان است یا در موادمخدر بزرگترین تولیدکنندگان و قاچاق‌کنندگان موادمخدر هستند.
اما تحریف از دیگر ویژگی‌های آنان است. حقیقت عالم آن بوده که مردم به سمت خداوند و دین حرکت داده شوند در حالی که یهودیان استاد تحریف دین هستند. شهید مطهری می‌گوید آنان قهرمان تحریف در طول تاریخ هستند.
تحریف یعنی حقیقت را عوض کنند. اکنون بنیادهای تحقیقاتی راکفلر همین کار را می‌کنند، آقای هاکسلی تحلیل می‌کند و می‌گوید موادمخدر چیز خوبی است!!! بزرگترین دانشمندان در خدمت سازمان سیا هستند و اهداف آنها را انجام می‌دهند.
اسرائیل فقط ۴ نفر را نمی‌کشد بلکه از بیخ و بن برای همه جهان خطر دارد. بر این اساس است که می‌گوییم اسرائیل باید نابود شود چون راه دیگری برای جهان وجود ندارد.
یهودیان می‌گویند نه غیریهودی می‌شود یهودی شود نه یهودی می‌تواند غیر یهودی شود. 

می‌گویند اختلاف‌افکنی در مذاهب مختلف هم از دیگر خصایص صهیونیست‌های پنهان است؟
همه این را می‌فهمند که جناح‌بندی غلط است و وحدت لازم است اما ریشه آن را نمی‌دانند. در اواخر قرن نوزده در سال ۱۸۹۰ در فرانسه افسر فرانسوی به آلفرد دریفوس متهم به جاسوسی، دستگیرو محاکمه شد.
بعد نویسنده‌ای به نام امیل زولا مقاله من متهم می‌کنم را درحمایت از وی نوشت.
دریفوس یهودی ‌بود و ادعا شد که چون یهودی است متهم شده است. امیل زولا و برخی نویسندگان شروع کردند در طول یک دهه به حمایت از وی مطلب نوشتن به گونه‌ای که جامعه فرانسه به دو دسته حامیان و مخالفان دریفوس تقسیم شد. وقتی چنین شرایطی حاکم می‌شود دیگر منطق جایگاهی ندارد و به صورت احمقانه‌ای به موضع‌گیری موافق و مخالف پرداخته می‌شود.
دو طرف شاید حرف‌های درست و غلطی داشته باشند اما در این وضعیت عملا چنین رویکردی وجود ندارد. از آن زمان تا به امروز مدل دریفوس شده است یک مدل اختلاف‌انداز در جوامع!
کتاب قرن روشنفکران میشل وینوک، موافق و مخالف دریفوس به همین موضوع اشاره می‌کند، این کتاب از آن زمان تا سال دو هزار همه روشنفکران را به دو دسته تقسیم می‌کند آنانی که موافق گریفوس هستند و آنانی که مخالف او. الان
خانم موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا می‌گوید من ژن‌هایم یهودی است. خانم‌های متعدد در ساختار وزارت خارجه آمریکا و یا نماینده این کشور در سازمان ملل نیز جملات مشابهی داشته و تاکید می‌کنند که در حمایت از اسرائیل هر کاری می‌کنند. آن وقت یک فرد سرمایه‌دار آمریکایی که مخالف صهیونیست‌ها است هنری فورد که کتاب یهود بین‌الملل را نوشته، مورد تهاجم قرار می‌دهند
اگر یک نویسنده‌ای را بگویند زمانی طرفدار غیریهودیان بوده است همه توجهشان جلب می‌شود نمی‌گویند که او چه می‌گوید و حرف‌هایش چیست.
در آموزه‌های ما که از جنس حضرت امیر است آمده که آدم‌ها را با حق بسنجیم نه حق را با آدم‌ها. این دقیقا سخنی در برابر آن نوع تفکرات است برای اینکه آدمی که در دسته‌بندی‌ها و جناح‌بازی‌ها می‌افتد دیگر عقل خود را ندارد که بخواهد انتخاب کند. این ساختار شکاف زده آدم‌ها را تبدیل به موجودات دنبال رو بی‌فکر می‌کند که روی باد هوا حرکت می‌کند. منجمله هولوکاست. 

پس رسیدیم به بی‌سند بودن هولوکاست؟
یک عده‌ای هستند که طرفدار صهیونیست‌ها هستند و ادعا می‌کنند که ۶ میلیون یهودی را در کوره‌های آدم‌سوزی نازی‌ها سوزانده‌اند. خب مدرک کجاست؟! مدرک ندارند. جالب است مثلا یکی از این اندیشمندان معروف گفته بود ۱۰ تن مدرک برای این موضوع وجود دارد اما پروفسور فریسون می‌گوید ۱۰ تن بسیار زیاد است شما لطفا یک برگ به من نشان دهید.
دکتر فریسون از ۱۹۶۰ زندان رفته کتک خورده و سختی‌های بسیار کشیده است. او می‌گوید من موافق هولوکاست بودم و به دنبال مدرک برای اثبات آن گشتم ولی هر چه گشتم پیدا نکردم.
برخی عکس نشان می‌دهند به اندازه یک اتاق کفش و می‌گوید این کفش یهودیانی است که به کوره انداخته‌اند!!! این شد سند؟
یک روزی یک بخاری فرسوده را نشان می‌دهند که افراد را داخل آن می‌سوزاندند، حال این سوال پرسیده شده که چه میزان زمان برده می‌شده تا این افراد سوزانده شوند؟ این زمان را ضرب در ۶ میلیون کرده‌اند و دیده‌اند هزاران سال طول می‌کشد.
پروفسور روبرت فریسون رفته بود اتاقی که ادعا می‌شد اتاق گاز بوده مشاهده می‌کند که سوراخی که گاز از آنجا می‌گویند تزریق می‌شده تازه درست شده!!! بر همین اساس نقد هولوکاست را بنا گذاشت.
اکنون ۸۰ الی ۹۰ محقق که به آنها رویژیونیست گفته می‌شود (یعنی تجدیدنظرطلب) اثبات می‌کنند که ادعای پیروان هولوکاست بی‌معنا و غیرواقعی است.
یکی از پیروان هولوکاست، یک یهودی به نام الی‌ویزل بوده که ادعا می‌شود در اردوگاه‌های نازی‌ها بوده است. با او گفت‌و‌گو کرده‌اند از او پرسیده‌اند که در بازداشت نازی‌ها از هولوکاست خبر داری؟ می‌گوید نه ،خبر ندارم. به او می‌گویند بوی گوشت سوخته یا موی سوخته و کبابی استشمام نمی‌کردی؟ می‌گفت: نه.
او می‌گوید نه من وقتی بعد از جنگ آزاد شدم فهمیدم که چه شده است!!!!!
این آدم و سایر یهودیان بر این ادعایند که برای اثبات هولوکاست به دنبال دلیل نباید بود. چرا؟ برای اینکه ادعا دارند این یهودیان کشته شده آنقدر مقدس هستند که اصلا نباید برای آنها دنبال دلیل بود. این یعنی من فکر نکنم و اندیشه نداشته باشم و این همان چیزی است که آنها می‌خواهند این است که انسان‌ها مانند حیوانات باشند که هیچ فکری ندارند و هر آنچه آنها بگویند بپذیرند و اجرا کنند.
فیلم استیون آلن اسپیلبرگ به نام فهرست شیندلر که صحنه‌های عجیبی دارد تا نشان دهد که این مستند است به عنوان یک جعل تاریخ می‌توان نام برد. این فیلم صحنه‌ای را نشان می‌دهد که آلمان‌ها زنان یهودی را به شکل فجیعی در سرما با تنی برهنه می‌آورند پشت حمام نگه‌داشته و در سرما و بعد از حمام نیز با همان وضعیت دوباره در سرما نگه‌داشته می‌شوند. کتاب فاتحین جهانی نوشته لوئیس مارشالکو در سال ۱۹۵۸ آن را نوشته است. یعنی ۱۳ سال پس از جنگ دوم جهانی، او آورده است بعد از جنگ یهودیان که آلمان‌ها را بازداشت می‌کردند در سرما آنها را به حمام می‌بردند و آن رفتارهای غیر انسانی را با آنها انجام می‌دادند. در حالی که فردی مانند اسپیلبرگ آن را برعکس کرده و به عنوان سند مورد استفاده قرار داده است. 

این همان بهره‌گیری از قدرت رسانه است؟
بله دقیقاً همین طور است. اما به علاوه خباثت و نژادپرستی، یک نکته قابل توجه بگویم. نظرتان درباره انیشتین چیست؟ 
یک دانشمند بزرگ... چطور؟ 

در دوران جوانی ما می‌گفتند بزرگ‌ترین دانشمند جهان انیشتین است و بزرگترین روان‌شناس فروید و بزرگترین سیاستمدار دنیا مارکس و همچنین بزرگ‌ترین کمدین جهان چارلی چاپلین.
همه این افراد یهودی بودند و جالب است بدانید که معنای این نوع ادبیات این است که فقط یهودیان علم دارند و یا دانشمند هستند و افراد مشهور فقط از یهودیان هستند!!! 

اسناد نشان می‌دهد که انیشتین پس از اختراع بمب اتم به مقامات آمریکایی می‌گوید که بمب را آزمایش کنیم تا قدرت آن برای همگان آشکار شود!!!
الان همه می‌گویند که انیشتین تلاش می‌کرده که از این بمب استفاده نشود. چرا چنین تبلیغ می‌شود چراکه یهودیان نمی‌خواهند نام آنها تخریب شود و همواره برآنند تا خود را افرادی خوب نشان دهند. این ادعای من سند دارد. در کتاب جنایات جنگ نوشته مارشال کو در فصل یهودیان و بمب اتم در صفحه ۴۱۴ درباره انیشتین است و این موضوع را اثبات می‌کند.
دانشمندان یهودی در آمریکا و روسیه و انگلیس ساختارهای بمب اتم را در دست گرفته‌اند که یکی از آنها همین آقای انیشتین بود. اینکه صهیونیست‌ها این قدر در برجام حساسیت نشان می‌دهند برای این است که می‌گویند هسته‌ای فقط برای ماست و دیگران نباید داشته باشند. هند و پاکستان چگونه می‌شود بمب اتمی دارند و کسی چیزی نمی‌گوید چراکه تحقیقات را اسرائیلی‌ها انجام می‌دهند در این میان هم اگر تشعشعاتی داشته باشد مردم این کشورها باشند که آسیب ببینند برفرض هم اگر درگیری در منطقه روی داد این کشورها آن قدر از هم بکشند تا نابود شوند و برنده این نزاع هم صهیونیست‌ها باشند!
الان از دانشجویان دانشگاه‌ها سوال می‌پرسی مطالعه می‌کنید می‌گویند نه. دانشجویان به دنبال این هستند که همه چیز را لقمه‌ای دریافت کنند. 

گفت‌وگو: قاسم غفوری- مائده شیرپور

کد مطلب: 100276
 
Share/Save/Bookmark