میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۲
 
 
خروش انقلابی ایران در حمایت از اقتدار نظام در برابر آمریکا

اقشار مختلف مردم سراسر ایران امروز پس از اقامه نماز باشکوه جمعه، در حمایت از اقتدار و صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی در برابر آمریکای جنایتکار راهپیمایی کردند.
مردم سراسر کشورمان پس از اقامه نماز عبادی_ سیاسی جمعه در حمایت از اقدام شجاعانه و باصلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی در شکستن هیمنۀ پوشالی طاغوت اعظم، آمریکای جانی و پشتیبانی از مؤلفه‌های قدرت و اقتدار نظام در تقابل با دشمنان کینه‌توز کشور و همچنین ابراز و اعلام همدردی و تکریم خانواده‌های داغدار سقوط هواپیمای مسافربری توأم با محکومیت هتاکی‌های بی‌شرمانه ساختار شکنان و وقاحت سفیر انگلیس راهپیمایی کردند.
امروز پیر و جوان، بزرگ و کوچک، مرد و زن در این راهپیمایی، حمایت تمام قدخود را از سربازان اسلام و میهن اعلام کرده و اعلام داشتند که حافظ رشادت‌ها و مجاهدت‌های خالصانه نیروهای مسلح و ارزشی بوده و اجازه موج سواری را به سردمداران خون آشام شیطان بزرگ و مزدوران وی نخواهند داد.
شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر ضد ولایت فقیه»، حمایت تمام قدخود را از سربازان اسلام و میهن اعلام کرده و اعلام داشتند که حافظ رشادت‌ها و مجاهدت‌های خالصانه و شبانه‌روزی نیروهای مسلح و ارزشی بوده و اجازه موج سواری رذیلانه را به سردمداران خون آشام شیطان بزرگ و مزدوران وی نخواهند داد.
در استان قم، راهپیمایی نمازگزاران پس از اقامه نماز جمعه از مصلی این شهر به سمت حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) برگزار شد و طی آن اقشار مختلف مردم ضمن حمایت از پاسداران اسلام و میهن، اهانت آمریکا و مزدوران داخلی‌اش به سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و سرداران و پاسداران اسلام و انقلاب را با سردادن شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر ضد ولایت فقیه» محکوم کردند.
مردم استان زنجان نیز در جای جای این استان با برگزاری راهپیمایی با شکوه از حافظان قدرت و اقتدار کشورمان حمایت کردند. در این راهپیمایی مردم استان با شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر انگلیس با محکوم کردن هر گونه توطئه و فتنه‌افکنی علیه کشورمان از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حمایت کردند.
با وجود هوای سرد و بارش برف، مردم آذربایجان شرقی نیز بار دیگر پیشگامی‌شان را در دفاع از ارزش‌های انقلاب به نمایش گذاشتند. راهپیمایی از سه راه طالقانی به طرف میدان ساعت آغاز و لحظه به لحظه بر تعداد حاضران نیز افزوده شد.
مردم خراسان رضوی هم که در هفته‌های گذشته طی راهپیمایی‌های گسترده حمایت‌های خود را اعلام داشته‌اند امروز پس از نماز جمعه بار دیگر با ولایت‌عهد و میثاق خود را تازه کردند و در حمایت از اقتدار و صلابت ایران مقابل آمریکای جنایتکار راهپیمایی کردند.در این راهپیمایی که با حضور گسترده مردم برگزار شد و از باب الجواد حرم مطهر تا چهارراه شهدا ادامه یافت مردم ضمن انزجار از نقشه‌های خبیثانه دولت‌های غربی حمایت‌های خود را از رهبر معظم انقلاب و سپاه پاسداران اعلام داشتند.
در اردبیل؛ مردم با وجود سرمای شدید هوا بعد از نمازجمعه با حضور در میدان مصلا و با شعارهای«مرگ برآمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر منافق» و «ارتشی، سپاهی تشکر» و ... ضمن محکوم کردن اقدامات دشمنان از اقدامات نظام حمایت کردند. این راهپیمایی در تمام شهرهاس استان برگزار شد و راهپیمایی‌کنندگان ضمن حمایت از مجاهدت‌های نیروهای مسلح جمهوری اسلامی با خانواده‌های داغدار حوادث اخیر ابراز همدردی کردند.(جزییات بیشتر اینجا)
مردم استان گلستان نیز همزمان با سراسر کشور پس از نماز دشمن‎شکن جمعه در حمایت از اقتدار و صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی راهپیمایی کردند و ضمن فریاد خشم و نفرت خود از رژیم منفور و تروریستی آمریکا وحدت و همدلی خود را با سپاه دلاور به نمایش گذاشتند. نمازگزاران در راهپیمایی اقدام ننگین رئیس جمهور آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی در شهادت سردار سلیمانی را محکوم کردند و با سر دادن شعارهای «ایران اسلامی یکپارچه سپاهی هستند»، «فتنه‎گر بی‎ریشه مرگ به نیرنگ‎تان»، مزدور انگلیسی مرگ بر نیرنگ‎تان» «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و ... همراهی خود را با سپاه مقتدر و سرافراز نشان دادند.
نمازگزاران و مردم اصفهان هم پس از اقامه نماز جمعه در راستای محکومیت حرکات و اقدامات خصمانه دشمنان راهیپمایی کردند.عباس رضایی استاندار اصفهان، سرار مهدی معصوم‌بیگی‌ فرمانده نیروی انتظامی استان، سردار مجتبی فدا فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) اصفهان به همراه دیگر مسؤولان کشوری و لشکری به همراه مردم ولایت مدار اصفهان در این راهپیمایی شرکت کردند. مردم اصفهان با محکومیت اقدامات خصمانه دشمن به خصوص شیطنت‌های سفیر انگلستان در تهران خواستار برخورد قاطع مسؤولان نسبت به اقدامات دشمنان شدند.
مردم همیشه در صحنه مازندران دیار علویان در حمایت از اقتدار و صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی در برابر آمریکای جنایت‌کار و اسرائیل خبیث پس از اقامۀ نماز دشمن‌شکن عبادی ـ سیاسی جمعه دست به راهپیمایی زدند و مردم نمازگزار مرکز مازندران از میدان شهدا به سمت میدان ساعت با شعارهای در حمایت از نیروهای مسلح بر ضرورت اتحاد در کشور تاکید کردند. مردم کرمان بعد از نماز جمعه یکپارچه به خیابان آمدند و با شعارهای کوبنده جواب دشمنان که خواب‌های تازه‌ای برای فتنه جدید دیده بودند را دادند.مردم با شعار «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسراییل»، «مرگ بر منافقین»، «این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده»، «ملت ما بیدار است از آمریکا بیزار است» و ... حمایت خود از اقتدار نظام را به نمایش گذاشتند.
مرزداران کردستانی در این گردهمایی‌های ضداستکباری با سردادن شعارهایی به زبان‌های کردی و فارسی حمایت قاطع خود را از نیروهای جان برکف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ویژه حافظان حریم هوایی کشور اعلام کردند.مردم ولایت‌مدار و بابصیرت کردستان با سردادن شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر ترامپ و شعارهای متعدد به زبان کردی از رژیم مستکبر آمریکا به عنوان مرکز اصلی ناآرامی و خشونت در جهان نام برده و خواستار انسجام آزادی خواهان جهان در برابر رژیم جنایتکار آمریکا شدند. در کرمانشاه، نمازگزاران با برپایی یک راهپیمایی، اعتراض خود را نسبت به اقدامات چند روز اخیر عناصر داخلی انگلیس و آمریکا و ایجاد برخی از تشنج‌های سیاسی، اعلام کردند. در این تجمع که با حضور چشمگیر مردم همراه بود، نمازگزاران و مردم حاضر در خیابان‌های منتهی به مسجد جامع کرمانشاه، ضمن محکومیت حضور سفیر انگلیس در تجمع دانشگاه امیرکبیر خواهان بسته شدن این سفارت در کشور شدند.
مردم استان سیستان و بلوچستان نیز در حمایت از اقتدار و صلابت نظام راهپیمایی کردند و با سر دادن شعارهای «فتنه‎گر بی‎ریشه مرگ به نیرنگ‎تان»، مزدور انگلیسی مرگ بر نیرنگ‎تان» «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و ... همراهی خود را با سپاه مقتدر و سرافراز به نمایش گذاشتند.
شعار مرگ بر امریکا و مرگ بر اسراییل نیز زینت بخش راهپیمایی مردم قزوین بود تا نشان دهند برائت از مستکبرین جزء جدانشدنی ملت ایران است.فریاد «سپاهی، سپاهی؛ خدانگه‌دار تو» و پلاکاردهایی با مضمون حمایت از سپاه و جمله معروف حضرت امام(ره) که «اگر سپاه نبود، کشور هم نبود» زینت بخش راهپیمایی مردم انقلابی قزوین بود.
مردم بصیر چهارمحال و بختیاری نیز بعد از برگزاری نماز جمعه به خیابان آمدند؛ خیابان طالقانی حدفاصل ورودی‌های مصلی تا چهارراه شریعتی و خیابان شریعتی مملو از جمعیت بود که آمده بودند ضمن حمایت از اقدام اخیر سپاه در حمله به پایگاه موشکی امریکا، نفرت خود از امریکا را به رخ دوربین‌های جهانیان بکشانند. در استان یزد نیز ضمن برگزاری راهپیمایی در حمایت از اقتدار نظام در برابر آمریکا، در حاشیه اقامه نماز جمعه اردکان، مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه این شهرستان با امضا طوماری خواستار قطع رابطه جمهوری اسلامی ایران با انگلیس و امارات شدند.

کد مطلب: 112462
 
Share/Save/Bookmark