میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی ورزش خبر
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱ تير ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۱۲
 
 
هفته پنجم لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۴
شکست دوباره ایتالیا مقابل ایران
شکست دوباره ایتالیا مقابل ایران
 

تیم ملی والیبال ایران در دومین میزبانی‌اش از ایتالیا در لیگ جهانی والیبال با نتیجه ۳ بر یک مقابل این تیم به پیروزی رسید.
به گزارش فارس، تیم ملی والیبال ایران در هشتمین دیدار خود در رقابت‌های لیگ جهانی عصر ديروز از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه در سالن آزادی در حضور حدود ۱۲ هزار هوادار به مصاف ایتالیا رفت که در پایان شاگردان کواچ با نتیجه ۳ بر یک به پیروزی دست یافتند.
تیم ملی والیبال ایران در ست اول با ترکیب شهرام محمودی، عادل غلامی، فرهاد قائمی، سعید معروف، سیدمحمد موسوی، مجتبی میرزاجان‌پور به همراه فرهاد ظریف به عنوان لیبرو به میدان رفت. تیم ملی والیبال ایتالیا هم که با تیم دوم خود به تهران سفر کرده با ترکیب توماس برتا، لوکا ویتوری، فیلیپو لانزا، پیانو، میشل بارانوویچ، راندازو و آندره جیووی به عنوان لیبرو به زمین مسابقه رفت.
شاگردان کواچ ست‌های اول و دوم را به ترتیب با نتایج ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۱۹ مقابل حریف به برتری دست یافتند، اما در ست سوم دور از انتظار ظاهر شدند و با نتیجه ۲۵ بر ۱۹ مغلوب ایتالیا شدند. ملی‌پوشان کشورمان در ست چهارم با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ مقابل ایتالیا به پیروزی رسیدند تا هر ۳ امتیاز این دیدار را به حساب خود واریز کنند.
والیبالیست‌های کشورمان در دو دیداری که در ایتالیا برگزار شد با نتایج مشابه ۳ بر صفر شکست خورده بودند.
ملی‌پوشان ایران در نهمین دیدار خود در لیگ جهانی والیبال روز جمعه ششم تیرماه از ساعت ۲۱ پذیرای لهستان خواهند بود.

میرزاجانپور، امتیازآورترین بازیکن ایران شد
مجتبی میرزاجانپور در پایان دیدار تیم‌های ملی والیبال ایران و ایتالیا، امتیازآورترین بازیکن ایران بود.
به گزارش تسنیم، مجتبی میرزاجانپور در پایان دیدار تیم‌های ملی والیبال ایران و ایتالیا در هفته پنجم لیگ جهانی والیبال، امتیازآورترین بازیکن ایران بود. او در این بازی ۱۴ امتیاز برای تیم کشورمان کسب کرد. در تیم ایتالیا نیز لوییجی رانداتزو ۱۴ امتیاز کسب کرد.

کد مطلب: 87801
 
Share/Save/Bookmark