داخلی گوناگون خبر
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ تير ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۵۰
 
 
شعارهاي هفته
شعارهاي هفته
 
معلمان ما در سراسر كشور متوجه اين نگاه‌هاي مسموم آمريكا و رژيم صهيونيستي هستند و يكي از دلايل عمده اين حركت آنها، كارهايي است كه امروز در وزارت آموزش و پرورش انجام مي‌شود و نيز فضاي مناسبي است كه در عرصه فرهنگ ايجاد شده است به همين دليل آمريكا و رژيم صهيونيستي را ناراحت كرده است.
اين چند سطر بالا سروده برادر حاجي بابايي - وزير آموزش و پرورش است و هيچ دخلي به اشعار برادر كاظم دلخوش،حافظ شيرازي و ايضا ننجون ندارد و هر گونه شباهتي كاملا اتفاقي است.
ماجرا از اين قرار است كه معلم نمايي!! در استان كرمان در راستاي نگاه هاي مسموم آمريكايي و ايضا اسرائيلي دو دانش آموز وابسته به جريان انحرافي را ضرب و شتم كرده و بدين وسيله هم آمريكا و اسرائيل را ناراحت كرده و هم موجبات ناراحتي برادر حاجي بابايي را فراهم كرده است.
شعار هفته : معلم نما ! حيا كن / حاج بابايي رو رها كن
در خبرها آمده كه ماموران پليس تهران در ادامه اجراي طرح تشديد امنيت اخلاقي 70 واردكننده و توليدكننده عمده لباسهاي نامتعارف، مبتذل و مستهجن را در خيابان جمهوري پلمب كردند.
البته در اين خبر توضيح داده نشده كه آيا ماموران زحمتكش پليس در و كركره فروشگاه ها را لاك و مهر كرده اند يا واردكنندگان و توليدكنندگان را مورد پلمب !! قرار داده اند اما اين مساله اهميت چنداني ندارد و آنچه مهم است اين اقدام برادران عزيز است كه جاي تشكر دارد.
اصلا چه معني دارد هفتاد واردكننده و توليدكننده، لباس‌هاي مستهجن بفروشند و بعد عده‌اي بروند در باغ هاي اطراف خميني شهر و استخرهاي تهران و چند جاي ديگر به نواميس مردم تعرض كنند و هيچكس هم آنها را پلمب نكند؟!
شعار هفته: نيروي اسمش را نبر / تشكر ، تشكر
در همين راستا برادر عماد افروغ گفته: مشکل اینجاست که ما سال‌هاست درون افراد را نشانه نگرفتیم.
البته از نظر ما درون و برون افراد فرق چنداني ندارد به خصوص اگر امر خير نشانه گيري هم در پيش باشد فلذا از ايشان دعوت مي‌كنيم خونسرد باشند و همان برون افراد را نشانه بگيرند تا بعدا سر فرصت يك خاكي به سر خودمان بريزيم.
شعار هفته : درون و برون رو بي خيال / افروغ بزن ميون خال
اما در يك راستاي ديگر برادر علي مطهری هم گفته : سوال از رئیسجمهور برای اقتدار مجلس و شکستن غرور کاذب رئیسجمهور است.
معناي فارسي اين عبارت اين است كه همه چيز آرام است و تا اطلاع ثانوي آقاي رييس جمهور و ايضا ملت شريف ايران به گيرنده هاي خود دست نزنند تا مانور اقتدار مجلس به خوبي و خوشي تمام بشود و برود پي كارش!
شعار هفته : همه چي آرومه /من چقدر خوشحالم / تازه از خواب پا شدم /چشمامو مي مالم
کد مطلب: 67335
 
Share/Save/Bookmark