میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی فرهنگ خبر
تاریخ انتشار : شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۳
 
 
شازده کوچولو به یک حمام عمومی ایرانی می‌آید!

شازده کوچولو پس از خداحافظی از آنتوان دوسنت اگزوپری تلاش کرد به سیاره خود بازگردد اما نتوانست. شازده کوچولو برای بازگشت به سیاره‌اش از دیوار کجِ معمار بالا رفت اما چون دیوار تا ثریا کج رفته بود نتوانست به سیاره‌اش بازگردد. شازده همه آن دیوار کج را از ثریا تا زمین باز گشته و با دلیلی منطقی به یک حمام عمومی قدیمی ایرانی می‌آید ...
نمایش «داستان تاسیِس یک طباخی در B۶۱۲ به جهت بارگذاشتن کله پاچه حیوان ناطق توسط انسان زبان بسته، به زبان تخریب» نوشته و کارگردانی آرش میرطالبی در سالن شماره ۱ عمارت نوفل لوشاتو ، هر شب ساعت ۲۱.۳۰ اجرا میشود. این نمایش که با نگاهی به داستان شازده کوچولو به نگارش درآمده است، پس از دریافت جایزه اول متن، کارگردانی و بازیگری در سه نقش، در جشنواره نمایشنامه خوانی جایزه بزرگ استاد ناظرزاده کرمانی ، در روزهای اولیه خرداد ۹۷ اجرای خود را آغاز کرد.
امین طباطبایی ، ابوذر ساعدی ، مهناز ذبیحی ، فرهاد داوری کیا ، الیاس نادری و پریسا نکوقدم بازیگران این نمایش هستند. طراحان صحنه و لباس نمایش امیر عالمی و بهاره نصرتی هستند و محمد احسان کریمی و آناهیتا حیدری وظیفه دستیاری کارگردان را به عهده دارند. طراحی گریم کاراکترها را ثمین سالک انجام داده و بقیه عوامل به شرح زیر است.
مدیر صحنه: مهدی خانمحمدی، عکاس: پارسا تاک، دوخت لباس: تهمینه نصرتی، اجرای گریم: سوگل جوادی، محمد مسیبی،امیرحسین علیاکبر، روابط عمومی: نازنین فراهانی، دستیار عکاس: خاطره عادلی امور رسانه‌ای این نمایش با مشاوره امیر قالیچی انجام میشود.
نمایش " داستان تاسیس ... به زبان تخریب" تا پایان خرداد ماه در عمارت نوفلوشاتو اجرا میشود.

کد مطلب: 104597
 
Share/Save/Bookmark