میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست گزارش
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۵
 
 
پروپاگاندایی که مظلوم و ظالم را وارونه جلوه می‌‌دهد؛
مسلمانان جهان قربانی یا قاتل؟!
مسلمانان جهان قربانی یا قاتل؟!
 

نیوزلند به عنوان محل جدیدی که مسلمانان را قربانی کرده است شناسایی شده اما چرا بعد از هزاران موردی که مسلمانان جهان قربانی شده‌اند باز هم افکار عمومی جهان رای به خشونت آنها به جای مظلومیتشان می‌دهد؟! مسلمانان جهان به عنوان قشری آسیب‌پذیر از دیرباز مورد تهاجم، ترور و بدرفتاری قرار گرفته‌اند و حتی در این زمینه می‌توان اشاره داشت که هولوکاست یا نسل‌کشی واقعی بر علیه آنها اتفاق افتاده است نه یهودی که ادعایش را دارند. برای اثبات این ادعا کافی است به شرایطی مسلمانان در غرب، فلسطین، روهینگیا، سوریه، یمن، بحرین و نیجریه نگاه بیندازید.

امریکا
بیشترین آمار جرم و جنایات در امریکا علیه سیاه‌پوستان و مسلمانان رخ می‌دهد، این دو قشر در ایالت متحده مدعی آزادی، محکوم هستند بدون آنکه خودشان دلیل این محکومیتشان را بدانند. به تازگی کلیپی در فضای مجازی پخش شده که رئیس دانشگاه آزادی! آمریکا در جمع دانشجویان آن دانشگاه، آنان را به کشتن مسلمانان فرا می‌خواند و می‌گوید که همیشه مسلح است حتی در این جلسه! و آمادگی دانشگاه را برای برگزاری دوره‌های حمل و کاربرد سلاح اعلام می‌نماید! تا مسلمانان را قتل‌عام کند! همین یک مورد می‌تواند ثابت کند که اگر رئیس دانشگاه به اصطلاح «آزادی» در آمریکا اینگونه افراطی و نژادپرست باشد، چه انتظاری از شهروندان عادی جهان غرب می‌توان داشت؟! همین سخنان می‌تواند اثبات کند که در ایالت متحده که حامی همجنس‌گرایی است چطور با افراد به جرم مسلمانی مقابله کرده و حتی اجازه رفتن آنها به عبادتگاه‌شان را هم نمی‌دهد.
اینها در حالی است که در امریکا آتش زدن قرآن به عنوان آزادی مطرح می‌شود در حالی که این روند توهین به مقدسات نبوده اما در همین کشور صحبت درباره هولوکاست و تحقیق درباره آن ممنوع و جرم است و هر کسی که این رویه را برگزیند ناگزیر است که از این ایالات خارج شود چراکه بدترین برخورد با جرمی! که انجام داده صورت خواهد گرفت. همین چند روز قبل بود که خبرنگار پرس تی.وی برای دیدار خانواده‌اش به امریکا سفر کرد و به جرم مسلمان بودن با بدترین اهانت‌ها و کشف حجاب راهی زندان شد!!

سوریه
مسلمانان در سوریه با هزینه‌هایی که از عربستان، امریکا و غرب برای مقابله با آنها می‌شود کشتار می‌شوند و در این مسیر نه تنها نهادهای به اصطلاح صلح‌طلب وارد ماجرا نشداند بلکه پروپاگاندای رسانه‌ای، تروریست‌ها را مسلمانان افراطی می‌خواند! تا عملا جای مظلوم و ظالم عوض شود! تروریست‌ها در سوریه مسلمانان را از فرق مختلف از کشورهای متفاوت قتل‌عام کرده و با وحشیانه‌ترین روش‌ها سر می‌بریدند اما آنها به جز مسلمانان واقعی در جهان کسی را به عنوان پشتیبان نداشته و بعضا تلاش شد تا آنها را تروریست معرفی کنند.

یمن
چهار سال است که مسلمانان یمنی به دست تروریست‌ها و ائتلاف عربی - عبری قتل‌عام می‌شوند و با انواع و اقسام سلاح‌های شیمیایی و میکروبی علیه‌شان نسل‌کشی صورت می‌گیرد حتی در اعتراض به این روش بچه‌های یمنی قلک‌هایشان را شکستند و به سازمان ملل دادند تا برای پول از قاتل‌ها حمایت نشود! اما همچنان این مسلمانان یمنی هستند که قتل‌عام شده و قتلشان ادامه دارد بدون اینکه رسانه‌ها بتوانند مظلومیت مسلمانان را به تصویر بکشند و باز هم در این رویه انگشت اتهام غربی به سوی مظلومان به جای ظالمان گرفته شده است!
یمن قتلگاه کودکان و گرسنگانی است که امل حسین یک نمونه کوچکی از جنایاتی است که اتحاد عبری - عربی مرتکب شده است و این جنایات و این مظلومیت در سکوت کرکننده رسانه‌های بین‌المللی که به بنگاه صهیونیست‌ها تبدیل شده است ادامه دارد.

فلسطین
فلسطین نمونه بارز ۵۰ سال قتل‌عام مسلمانان توسط صهیونیست‌هاست، هولوکاست واقعی همین‌جاست! یعنی نسل‌کشی بیش از نیم قرن کشتن مسلمانان در سرزمین خودشان و تصاحب اموال، خاک و سرزمین و خفه شدن رسانه‌های غربی و صهیونیستی، هولوکاست واقعی هر روز در فلسطین، در شهرها و کوچه پس‌کوچه‌های غزه و بلندی‌های جولان رخ می‌دهد، صدای کودکانی که راه نیفتاده ناله آخر را سرداده و دفن می‌شوند نشان از ظلم طولانی و مظلومیت مسلمانانی دارد که اگر در کشورشان بمانند محکومند به زندگی از نوع درجه ۲ و یا شهید شدن توسط تروریست‌های صهیونیستی.

اروپا
اروپا مهد نقض حقوق مسلمانان است، مسلمانان نه می‌توانند حجاب داشته باشند و نه حتی حمایتی از آنها می‌شود نمونه بارز آن همین روز گذشته رخ داد، وقتی که حمله نژادپرستان انگلیسی به مسلمانان در مقابل مسجدی در لندن رخ داد و کسی از آنها تا زمانی که درگیری خونین نشد حمایتی نداشت. درست یک روز بعد از حمله مرگبار به مسلمانان در نیوزیلند، سه جوان انگلیسی با چکش و باتون به چند نفر مسلمان در مقابل مسجدی در لندن حمله کردند. روزنامه «ایندیپندنت» روز شنبه نوشت، ساعاتی پس از حادثه حمله افراد مسلح به دو مسجد در «نیوزیلند»، سه مرد با چکش و باتون مسلمانان را در مقابل مسجدی واقع در شرق لندن مورد ضرب‌وشتم قرار دادند. این سه نفر، افرادی که برای اقامه نماز‌ جمعه به مسجد رفته بودند را تروریست خطاب کردند. آن‌ها پس از کتک زدن یکی از نمازگزاران، با سوار شدن و پریدن روی خودرویشان، از محل گریختند.
به گفته پلیس، فرد مسلمانی که مورد ضرب‌ و شتم قرار گرفت ۲۷ ساله است و از ناحیه سر آسیب دیده است. تا این لحظه هیچ‌کدام از ضاربین دستگیر نشده است اما پلیس متروپولیتن اعلام کرده در حال جست‌وجوی این مهاجمین است که به گفته شاهدان عینی هر سه سفیدپوست هستند.
اما انگلیس به جای حمایت از مسلمانان فعالیت‌های آنان را محدود کرده است! همین قدر برای مظلومیت مسلمانان بس است که حتی قتل‌عامشان هم آنطور که باید بازتاب داده نمی‌شود.

مروه شروینی، آنیلی و...
نمونه بارز مظلومیت مسلمانان شاید ادواردو آنیلی است که برای ابراز مسلمانی‌اش شهید شده است تا کسی متوجه نشود که پسر کارخانه‌دار بزرگ فیات تحت تاثیر اندیشه‌های آزاد اسلامی است، او را شهید کردند تا اسلام تبلیغ نشود! از آن مظلوم‌تر شهادت خانم بارداری است به نام مروه شروینی، کسی که در مقابل چشمان قاضی در وسط دادگاه با سلاح حمله‌کنندگان به او، شهید می‌شود تا جنایت دیگری در تاریخ اروپا ثبت شود.
در همین اروپا و امریکا اما آتش زدن قرآن جرم محسوب نمی‌شود، حتی کشیدن کاریکاتور پیامبر اسلام(ص) جرم نیست و از آن به عنوان آزادی تعبیر می‌شود اما روسری داشتن در دانشگاه جرم است! این تناقضات با کم‌کاری رسانه‌های بین‌المللی مسلمانان اما هر روز باعث می‌شود که افکار عمومی جهان به جای شناختن اسلام واقعی و مظلومیت مسلمانان جهان، فریب بازی ساختگی و پروپاگاندای رسانه‌های صهیونیستی را خورده و از مسلامانان وحشتی توهمی داشته باشد. اینجاست که باید کمک کرد تا به قول رهبر معظم انقلاب جای قاتل و مقتول با تحریف‌ها جابه‌جا نشود، درست در همین بزنگاه‌هاست که لازم است تلاش شود تا مظلومیت مسلمانان درست مخابره شود.

نویسنده: مائده شیرپور

کد مطلب: 108340
 
Share/Save/Bookmark