میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی جامعه خبر
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۳
 
 
مدیرعامل متواری سکه ثامن دستگیر شد

پلیس از دستگیری مدیرعامل متواری شرکت تجارت الکترونیکی ثامن معروف به «سکه ثامن» خبر داد.
نیروی انتظامی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: فرهاد زاهدی‌فر مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیکی ثامن معروف به «سکه ثامن» که از هزاران نفر از طریق سایت سکه ثامن، صد‌ها میلیارد تومان در چند استان کلاهبرداری و از کشور متواری گردیده بود با اقدامات فنی، عملیاتی و اطلاعاتی پلیس فتا در یکی از کشور‌ها شناسایی و با همکاری پلیس بین‌الملل ناجا و قوه قضاییه بازداشت و شب شنبه از طریق فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) به کشور بازگردانده شد.
در این اطلاعیه تاکید شده است: به حول و قوه الهی، سرپنجه‌های نظام جمهوری اسلامی ایران با هماهنگی و هوشمندی هر روز قوی‌تر از گذشته اجازه فعالیت‌های مجرمانه را به هیچ‌کس نخواهند داد و با توکل به خداوند قادر متعال و به پشتوانه این توانایی و همکاری مردم فهیم و مومن، مجرمان و غارتگران بیت‌المال و اموال مردم را در هر مخفیگاهی حتی خارج از مرز‌های میهن اسلامی شناسایی، دستگیر و برای تحمل مجازات قانونی، استرداد اموال و احقاق حق مال‌باختگان به کشور باز خواهند گرداند.
همچنین دادستان تهران ضمن قدردانی از اقدامات پلیس در رابطه با دستگیری این متهم، افزود: طبق گزارش‌ها متهم در برخی استان‌ها نیز پرونده دارد.
عباس جعفری دولت‌آبادی ادامه داد: در مورد دستگیری سایر متهمان نیز دستورات لازم صادر شده است. وی با رد ادعای مطروحه مبنی بر عامدانه بودن فرار متهم و وجود همکاری در این زمینه، تصریح کرد: این فرد قبل از تشکیل پرونده فرار کرده بود و بامداد دیروز پلیس با زحمات بسیار زیادی موفق به دستگیری این فرد شده است.
دادستان تهران خاطرنشان کرد: تحقیقات بلافاصله پس از دستگیری آغاز شده و به‌تدریج اطلاع‌رسانی در این زمینه صورت می‌گیرد.

کد مطلب: 106324
 
Share/Save/Bookmark