میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی فرهنگ خبر
تاریخ انتشار : جمعه ۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۹
 
 
«به وقت شام» و «لاتاری» همچنان خوب می‌فروشند
قربانی‌های فجر از ۱۱ میلیارد گذشتند

فروش به وقت شام از ۱۱ میلیارد و لاتاری از ۱۱.۴ میلیارد تومان عبور کرد.
بنابراین «لاتاری» در هفته هفتم اکران توانسته ۱.۵ میلیارد تومان بفروشد و از این حیث بالاتر از «به وقت شام» با ۱.۲ میلیارد و «مصادره» با ۱.۱ میلیارد تومان فروش قرار بگیرد.
در هفته‌ای که گذشته با این که سی‌وششمین جشنواره جهانی فیلم فجر در حال برگزاری بود، گیشه سینما‌های کشور همچنان پرحرارت به کار خود ادامه دادند و مخاطبان بسیاری را به سمت خود جذب کرد. مخاطبانی که سهم فیلم‌های سینمایی «لاتاری» و «تگزاس» از آنها بیشتر بود و این فیلم‌ها توانستند به فروش مطلوبی تا به اینجای کار، برسند.
مسئول فروش دفتر پخش «سیمای مهر» درباره فروش فیلم سینمایی «لاتاری» گفت: این فیلم سینمایی در هفته‌ای که گذشت توانست پرفروش‌ترین فیلم در حال اکران باشد و با در اختیار داشتن ۱۱۰ سالن سینما در سراسر کشور به فروش ۱۱ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومانی دست یافت.
مدیر دفتر پخش «فیلمیران» درباره فروش فیلم سینمایی «به وقت شام» بیان کرد: فیلم سینمایی «به وقت شام» در هفته‌ای که گذشت با در اختیار داشتن ۷۶ سالن سینما در سراسر کشور به فروش ۱۱ میلیارد تومانی رسید.
وی همچنین درباره فروش فیلم سینمایی «تگزاس» اعلام کرد: این فیلم سینمایی نیز با در اختیار داشتن ۴۷ سالن نمایش، ۲ میلیارد و ۴۰ میلیون تومان فروخت.
مدیر دفتر پخش «نیکان فیلم» درباره فروش فیلم سینمایی «مصادره» به فارس گفت: فیلم سینمایی «مصادره» در هفته‌ای که گذشت با در اختیار داشتن ۸۳ سالن به فروش ۱۳ میلیارد و ۶۵ میلیون تومان دست یافت.
مدیر دفتر پخش «خانه فیلم» درباره فروش فیلم سینمایی «لونه زنبور» بیان کرد: این فیلم سینمایی در حال حاضر ۲۸ سالن نمایش در تهران و ۷۰ سالن در شهرستان‌ها داشته و تاکنون به فروشی بالغ بر ۷ میلیارد و ۵۲۰ میلیون تومان رسیده است.
وی ادامه داد: فیلم سینمایی «لونه زنبور» در حال حاضر فروش خوبی دارد، اما ما مجبور هستیم به خاطر تمام شدن سقف اکران هفتگی خود،‌ سرگروه سینمایی «لونه زنبور» را روز چهارشنبه تحویل بدهیم.
مدیر دفتر پخش «رسانه فیلمسازان» نیز درباره فروش فیلم سینمایی «خرگیوش» اظهار کرد: این فیلم سینمایی در حال حاضر با در اختیار داشتن ۳۰ سالن نمایش، ۲ میلیارد و ۲۰ میلیون تومان فروش داشته است.

کد مطلب: 104128
 
Share/Save/Bookmark